Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Bugár - akrobat a poskok oligarchie pracujúci pre záujmy Maďarska


Most - Híd , Strana Maďarskej Koalície , Smer

Začínal ako vodič madarského lekára Janicsa v MKDH. Kálmán Janics patril medzi najväčších bojovníkov proti Slovákov a Slovákov vinil z utláčania Maďarskej menšiny na Slovensku.
MKDH - maďarské kresťansko-demokratické hnutie, slobodomurársky projekt, presne ako KDH s Čarnogurským, ktorý výrazne prispel k deštrukcií slovenského poľnohospodárstva a na webe hlavnespravy.sk má paradoxne titulné miesto. Čarnogurský na Slovensku zakladal viaceré slobodomurárske lóže, vrátane b'nai b'rith. b'nai b'rith sídli v šamorine na ul. Gazdovský rad.
V šamorine, hlavne počas 2. vlady Dzurindu a Mikloša, ak ste nemali dobé vzťahy s Bugárom, v okrese Dunajská Streda ste si ani "nekopli".
Je veľmi zaujímavé, ako dokázal Bugár so svojou mizernou slovenčinou (aj po takmer 30 rokoch v politike) skončiť ako mladý Maďar strojnickú vysokú školu (Ing.), kde je slovnik extrémne náročný. O Bugárovi sa už dlhšie hovorí, že je homosexuálne orientovaný a jeho vzťah je fiktívny, ako aj manželstvá iných politikov. Bugár má deti adoptované. Žije v Šamoríne na Pomlejskej ulici(ktorú si podobne ako väčšinu ulíc, kde žijú politici na google maps nepozriete). Zhodou náhod s ulicou, kde býva Bugár je ulica kde sídli občianské združenie najväčšieho kabalistického hnutia na svete: Bnei Baruch Slovakia.
http://www.kabbalah.info/engkab/bnei-baruch
https://finstat.sk/42286476
Netreba pripomínať milovníka Kabaly Kollára, Beňovú, Kalmusa, Martina Daňa.
Oligarchia má v osobe Bugára svojho človeka, čo dokazuje vyjadrenie o tlaku oligarchie (Vilagi Slovnaft) na SMK, z čoho vznikol MostHid. Most Híd s Bugárom zakladal aktér gorily Rudolf Chmel, ktorý roky viedol Sorosovú mimovládku Otvorená spoločnosť. Práve v Dunajskej strede, ktorú riadí Bugár cez svoje osoby sa stretávajú aktéry Gorily, privatizéry spolu s Maďarským premiérom Orbánom.
Zaroven je zaujimave, ze uz v 2006tom by sa Fico dal dokopy s SMK, rokovali o spolocnej koalicii (Fico - Slovak ako zhnita repa).
Je zarazajuce, ze cez Duraya mala SMK prepojenie na Fidesz uz vtedy. Nedavny futbal DAC DS ale ukazal zaujimave tvare....: Kmotrik (SNS), Gyurovszky (SMK), Poor, Orban, Bugar, Ersek, Vilagi...hotova feferonsmotanka.
Bugar bol pri 2 megazlodejstvach v samostatnej ere SR : Register obnovenej evidencie pozemkov (ROEP - drze vyvlastnenie, 2001) a Spolocny register bankovych informacii (SRBI, 2003) - bankove otroctvo.
Madarski obcania su na tom pomerne biedne (pritom maju vyssiu DPH ako my), ale do slovenskeho Komarna nalial Fidesz okolo 8-9 mil. € (x 300 HUF za 1 €).
Lucansky (aktualny sef policie) a predtym Spisiak su ludia od Vilagiho (Spisiak bol a teraz aj je sefom ochranky v Slovnafte).
Manzelka Gazdu Siete je rod. Csefalvay. Manzelka Bugar je rod. Csefalvay. Cize Gazda byvajuci v Samorine je Bugarov projekt... O dalsje Csefalvay (nar. v DS, clenka Hnidu a predtym Siete) v Narodnej rade SR ani nehovorim.
Presne tak ako je Harabin projektom lóžového Poláčka, Harabinov nohsled Daňo je clenom sekty BnaiBrith a ta sidli v Samorine...
O chobotnici exportovania ziskov zo Slovnaftu a ich legalizacii sietou firiem (autopredaj, hotely....) bude samostatny text.
(autor prispevku nie je vlastnikom tohto webu)


https://www.aktuality.sk/clanok/542065/bela-bugar-zacinal-ako-sofer-stal-sa-politikom-z-povolania-a-krasne-zarobil
http://www.vyvlastnenie.sk/clanok/a/zacatie-vyvlastnovania-ako-vyzera-oznam-o-zacati-vyvlastnenie/
http://www.kabbalah.cz/info/58/