Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ľudí z Most-Híd a dom, kde prebehla vražda Kuciaka spája rovnaké bydlisko


Most - Híd , Smer , Sieť , Slovenská Národná Strana

09/2018

V marci 2016 prebiehali parlamentné voľby na Slovensku. Spojili sa strany, ktoré pred voľbami tvrdili že sú proti sebe. To však len naoko, nakoľko strany Most-Híd, Sieť, SNS a SMER-SD majú veľmi veľa spoločného aj v rámci príbuzných.
O pár mesiacov neskôr sa objavil na internete inzerát na predaj domu vo Veľkej Mači, kde prebehla vražda Kuciaka:
link textDom sa dlho nepredával a Kuciakovci ho kúpili len pár mesiacov pred vraždou. Tu možno predpokladať, že dom už predtým bol vybratý na vraždu a vražda bola naplánovaná. Otázkou ostáva, kto im ten dom odporúčil kúpiť!

Najdôležitejšou otázkou je, prečo si vybrali Kuciak a Kušnírová dom v obci Veľká Mača, kde paradoxne býva a dlho pôsobil poslanec za stranu Most-Híd - Gábor Gál. Gábor Gál sa vďaka vražde Kuciaka stal ministrom spravodlivosti, nahradil Žitňansku, ktorá po vražde Kuciaka skončila v politike. Dôvod prečo by šli do Veľkej Mače nebol žiadný, nakoľko Kuciak pochádza zo Štiavnika, okres Bytča, Žilina. Kušnírová pochádza z Gregoroviec, okres Prešov, kde mali obaja aj trvalé bydliska.

Na darcovskej listine Most-hídu začiatkom roku 2015 má Gábor Gál bydlisko: Veľká Mača 85, koncom roka 2015 už má bydlisko: Veľká Mača 25.
https://www.most-hid.sk/sites/default/files/downloadable-files/zoznamdarcovmost-hid31122017_0.pdf

Parcelu pod domom s číslom 25 vo Veľkej Mači vlastní v súčasnosti - 9/2018 František Forgáč. Osoba s týmto menom figuruje vo firme Kontrakt, ktorá zabezpečuje ubytovanie pre imigrantov a osoby zo zahraničia pracujúce v závodoch ako Jaguár a podobne, v jednoduchosti ide o biznis s lacnou pracovnou silou na úkor práce Slovákov. Tieto firmy môžu za desaťtisíce cudzincov na Slovensku.
https://mynitra.sme.sk/c/20771521/seredski-poslanci-povolili-ubytovnu-judasi-predali-ste-nas-odkazuju-im-ludia.html

Odkaz na kataster portál a parcelu miesta vraždy:
https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/sk/kataster?bm=zbgis&z=18&c=17.68146,48.23940&it=point&dt=owners#/detail/kataster/parcela-c/867853/2818_269?zoom=false
Bydlisko Kuciaka bolo v husto osídlenej oblasti, obkľúčene susedmi. Na ulici niekoľko desiatok domov, je veľmi malá šanca, že neexistuje kamerový záznam...

Chodte na miesto, pýtajte sa ľudí...analyzujte, pozerajte výhľady z okolitých domov, pozrite kde všade sú kamery...
https://goo.gl/maps/d64zipjmvbs

Susedné parcely Kuciakovho domu vlastnia osoby s rovnakým priezviskom ako starosta obce Lancz(Most-Híd) a minister spravodlivosti za Most-híd - Gál.