Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Propaganda voči, ktorej HaRabín akože bojuje sa stáva skrýtym propagátorom HaRabína


Smer , Sloboda a Solidarita

09/2018

Harabina pripravovali na prezidenta už predtým ako začal bojovať v alternatíve proti politikom, ktorých súčasťou ešte pred rokom 2015 bol. Jeho víťazstvo v prezidentských voľbách bolo jasné, Mistrík aj napriek masívnej kampane vo veľkom predstihu nemá šancu. Ľudia už Kiskovi podobných prezidentov prekukli.
Problém nastal pre Harabina, keď kandidatúru ohlásil Kotleba. Tým ubral Harabinovi približne polovicu voličov a stále uberá, kedže Kotlebová kampaň prebieha a ľuďom Kotlebovci hovoria, kto je Harabin a aká je jeho minulosť.

Harabina vytiahol agent tajnej izraelskej služby Mosad - Juraj Poláček. Poláček, bývalý poslanec za stranu SaS propagoval za prezidenta aj Osuského (SaS), neúspešne. Harabin s Osúskym majú veľa spoločného, obaja sa výrazne pričinili za trestne stíhanie ľudí za vyjadrenie názoru holokaust Židov.
Izrael na Slovensku zabezpečuje odpočúvanie a zariadenia pre slovenskú SIS. Izrael taktiež má na starosti rôzné obchody so zbraňami a najnovšie aj zdravotnícke informačné prepojenie - E-health. Plány Izraela sú ovládnuť na Slovensku zásoby pitnej vody, najmä v oblasti Žitného ostrova, k tomu je potrebný prezident a jeho právomoci... Tú úlohu bez problémov naplní Harabin, ktorý nikdy nepovedal krivé slovo na Izrael, sionizmus...

12.9.2018 SME.sk