Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


T. G. Masaryk - sionista a slobodomurár nenávidiaci Slovákov a bojovníci za obnovu Československa


Sloboda a Solidarita , Most - Híd , Sme rodina , Obyčajní ľudia

0€

11/2018

Liberáli, sionisti a iné protislovenské živly majú problém s existenciou samostatného Slovenska. Propaganda vrátane popredných informačných projektov je pod ich kontrolou a niet sa čo čudovať, že aj Google sa pridal k oslave 100 rokov od vzniku ČSR. K oslávam vzniku samostatného SR sa však s takou horlivosťou neprídavajú.
(nov. 2018)T.G.Masaryk trávieval čas v Rusku, kde nápisal viaceré svoje diela. Často pri ich písaní sa odvolával na americké texty a zdroje. Takto písal aj knihu Nová Európa. V úvode knihu venuje bratom, Čechom a slovenským vojakom (nie Slovákom, ale len vojakom ktorý bojujúovali v jeho prospech a ciele). Masarykov pobyt v Rusku bol umožnený vďaka jeho priateľom vo vedení bolševickej revolúcie, ktorá prebehla v 1917. Bolševici vo vedení boli podobne ako Masaryk slobodomurári a prevažne sionisti.

Věnování
Bratři, čeští, slovenští vojáci! Věnuji tuto práci Vám, Vám, kteří jste vstoupili do spojeneckých armád na Rusi a ve Francii, v Americe a Anglii, v Italii a všude, kde jste jako volní občané mohli projevit své protirakouské smýšlení a odhodlání, bojovat za svobodu a nezávislost našeho národa. Věnuji spisek také Vám, kteří musíte bojovat pro Rakousko z donucení.