Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Primátorom Nitry sa stal milovník Marihuany, vítač imigrantov a potomok Havlovho človeka z VPN


Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , Sme rodina , Kresťanskodemokratické hnutie

0€

11/2018

Komunitné centrum Hidepark vznikalo ako centrum hulíčov marihuany, kedže Marek Hattas je aktívnym konzumentom marihuany a taktiež bojovníkom za dekriminalizáciu až legalizáciu marihuany. Podobne ako ďalší informatik - Michal Truban (spoluzakladateľ Progresívneho Slovenska).

Z krčmy za primátora, slovami Mareka Hattasa:


Hattas je podporovateľ Imigrácie z Afriky:
Otázka moderátorky na RTVS: Pán Hattas budete riešiť príchod cudzincov do Nitry a bezpečnosť obyvateľov Nitry? Hatassová odpoveď: Budú sa stavať menej kapacitné ubytovne a roztrusim ich po Nitre, aby sa vedeli aklimatizovat a infiltrovať k Nitrianskemu spôsobu života...

Otec Petra Hattasa bol činný v politike, bol súčasťou Havlovho stáda v strane VPN (Verejnosť proti násiliu). Ešte zaujímavejší bol starý otec Mareka Hattasa, avšak tieto informácie zverejníme vo vhodný čas...resp. si necháme ako zálohu v prípade aktivít proti nám... Otec Mareka Hattasa sa tiež venuje zaujímavým aktivitám, nie však pod svojim menom.
http://www.nitrafest.sk/_sub/nitra89/?page_id=17

Marek Hattas patrí medzi ľudí, ktorým praca nikdy nevoňala a zacítili pach protinárodnych aktivít, za ktoré dostanú štedro zaplatené od mimovládok. A tak sa dostal Hattas do spojenia s mimovládkami, neskôr do kontaktu s Michalom Trubanom (Progresívne Slovensko, milovník marišky) a Kaščákom (organizátor Pohody). Vybrali ho ako vhodného kandidáta, ktorý využije smrť novinára na postup vo svojej kariére. Vedel však, že sa musi postaviť na čelo pochodov za Slušné Slovensko..a tak aj urobil. V tom ako oblbovať dav mu pomohol otec so svojími bohatými skúsenosťami z pôsobenia vo VPN a rozumy taktiež získal od deduška.

Tak sa stal prvým primátorom Nitry hulič, milovník Afriky a moslimskej imigrácie, podporca LGBTI a všetkej inakosti, bojovník za rasizmus, Židov (k tomu ho viedli korene jeho rodiny).

Michal Hattas - primátor Nitry (od 11/2018)

Hneď vo výherný deň oznámil, že bude bojovať za to, aby sa zahraniční pracovníci na Slovensku rozmiestnili medzi Slovákov..a nie ich koncentrovať do ubytovní. Podobné názory má aj na imigráciu. Hattas tím ovládol najmä Chrenovú, uvidíme čo to tam prinesie...v každom prípade bolo by dobre nahrávať a sledovať tam obecné zasadnutia.

Komunálne voľby roku 2018 sú aj obrazom masového klamstva a oblbnutia ľudí "nezávislými nepolitickými aktivistami" za Slušené Slovensko. Hattas viedol protesty a mal priamú podporu ľudi z Progresívneho Slovenska, ľudí z okolia Kisku, SaS, OĽANO...to je tá nezávislosť a nepolitickosť. V dejinách to je tak, osoba, ktorá nepredvída nepriateľa bude porazená a zničená...