Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Životopis Miroslav Lajčák, ďalší vlastizradca a zapredanec prezidentom?


Smer

0€

11/2018

- narodil sa 20.3.1963
- dlhoročný diplomat rusínskeho pôvodu pochádzajúci z Popradu - Spišská Sobota (podľa blogu Kravčíka je rodiskom obec Jarabina pri Starej Lubovni)
- vyštudoval na komunistami ovládanej Moskovskej Univerzite. Túto Univerzitu vyštudovalo mnoho ľudí, ktorí sa neskôr stali privatizérmi, podvodníkmi a úkor utrpenia obyvateľstva. Študovali tu aj zakladajúci členovia finančnej skupiny Penta. Nie každý mohol študovať na tejto Univerzite, štúdium bolo povolené len lojálnym a overeným posluhovačom komunistického režimu a väčšinou len vrcholným príslušnikom ŠTB a ich rodine.
- od roku 1983 bol významným členom KSČ, v tom období aj študoval na Moskovskej Univerzite a jeho spolužiakmi boli zakladatelia Penty: Haščák, Dospiva Penťáci a iní privatizéri, oligarchovia a podvodní politici pochádzajú práve z jeho okolia.


Lajčakovi sa darilo úplne v každom období, je jedno kto bol vo vláde. Nikomu nevadilo, že ide o vrcholný výtvor komunistického režimu. Lajčák je vynikajúci chameleón a aktuálne sa obracia na stranu liberálnu a bojuje za imigráciu.


Lajčákové aktivity:
- podpora LGBTI a imigrácie
Ministerstvo zahraničia pod vedením Lajčáka štedro podporovalo inakosť typu propagácia homosexuality a celkovo LGBTI, mnohé organizácie zarábajúce na imigrácií. Napr. podpora Q-centra bývalej členky strany SaS:
http://www.idemvolit.sk/190-kauza/ministerstvo-zahranicia-lajcak-smer-podporilo-peniazmi-danovych-poplatnikov-lgbti-skupiny-homosexuali-lezby-bisexuali----/

Smiešne znejú slová proti Rusku od odchovanca Mosky a agenta KSČ namierené proti Rusku a na podporu NATO. NATO označil ako základný pilier bezpečnosti Slovenska.
https://www.finreport.sk/agenturne-spravy/lajcak-oznacil-nato-za-zakladny-pilier-bezpecnosti-slovenska-s-ministrami-diskutoval-aj-o-politike-voci-rusku/

Ministerstvo zahraničia SR pod vedením Lajčáka neuznalo samostatné Kosovo, ale uznáva pasy Kosova. Toto je nemožné, ak neexistuje štát..neexistujú pasy...ale tu je vidieť poslušnosť Lajčáka voči západným cieľom:
https://www.topky.sk/cl/11/1621651/Lajcak-sa-obul-do-Sulika--Opustat-elitny-klub-EU-by-bol-nezmyselny-krok-spat

Lajčák má veľmi dobré vzťahy s bývalou ministerkou zahraničia USA - Madelleine Allbrightovou (židovský pôvod, rodným menom Korbelová). Tá cez svoje spriaznené firmy privatizovala rozbitú Juhosláviu..kde zhodou náhod pôsobil vo vysokých funkciach ako predstaviteľ Slovenska práve Lajčák.
Lajčák mal s ňou opakované stretnutia.
O čom sa rozprávali? "Hovorili sme najmä o náraste negatívnych trendov v podobe silnejúceho nacionalizmu a netolerancie"Fico sa márne pretvaruje a hrá na karty proti Sorosovi, keď jeho najbližší minister Lajčák sa s ním stretáva. Navyše Soros má také dobré vzťahy s Lajčákom, že ho odporúčil Clintonovej ako vyjednávača počas Albánskych nepokojov, aby zabránil občianskej vojne a tým vyhnatiu amerických firiem.Zo súkromného života Lajčáka:
- Lajčak bol ženatý a našiel si partnerku z Markízy - Jarmilu Hargašovú. S tou paradoxne mal predtým vzťah aj jeden z najväčších podvodníkov a privatizérov Pavol Rusko, majiteľ Markízy. Vďaka Ruskovi a jeho tímu zlodejov skončila väčšina prosperujúcich firiem v rukách USA. Podobne aj o Lajčákovi sa hovorí aktuálne ako o trojskom koňovi v službách USA.
Hargašová ešte zaujala, keď hralo Slovensko a USA a Hargašová bola oblečená v motíve ameríckej zástavy a fandila USA. Keď tým pobúrila verejnosť..hovorila, že išlo o Slovensku trikolóru:) Veď posúdte sami:

http://www.infovojna.sk/lajcak-a-balkanska-masiarka