Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


1300 pracovných miest pre Ukrajincov zaplatia Slováci, cena viac ako 1 000 000 000 EUR


Smer , Most - Híd , Slovenská Národná Strana

0€

11/2018

Či je to vláda, alebo opozícia každý kradne rovnaké sumy avšak iným spôsobom. Pre SMER-SD, SNS a MOST-HÍD je typické, že to robia podvodnými dotáciami pre akože pracovné miesta pre Slovákov. Stalo sa to pri stavbe Jaguára, kde sa Slováci stovkami miliónove EUR poskladali na pracovné miesta pre Srbov, Albáncov, Ukrajincov... Mesto Nitra vďaka podvodnej dotácií na Jaguár aktuálne čelí problémom s obrovskou imigráciou z republik bývalej Juhoslávie, kde je pomerne veľká časť moslimov.
Jaguár stál Slovákov vyše 500 000 miliónov EUR. Fico a jeho skupina klamárov sľubovali plat v Jaguári vyše 1300 EUR v hrubom, aktuálne sú pracovné ponuky za cenu 600 EUR v hrubom. Táto suma je pre Slovákov nezaujímavá a ani tam nepracujú. Odhaduje sa, že vyše 80% pracovníkov Jaguáru nie sú Slováci. Navyše prácu sprostredkujú aj pracovné agentúry vlastnené pribúznymi osobami politikov, alebo ich politici vlastnia cez bielé kone.
Tým vyriešil aj Fico dohodu s EÚ, že takto podporí imigráciu...avšak nie tu africkú, ale zabezpečí moslimov z bývalej Juhoslávie (konkretne Bosna a Hercegovina). Navyše vďaka úmyselnemu podvodu s vízami tu môžu pracovať neustále aj Ukrajinci. Tí majú platnosť víz len 3 mesiace, avšak majú dva pasy. Pri vstupe do EÚ cez Slovensko sa zapíše čislo pasu (nie meno a priezvisko Ukrajinca) a ten sa po troch mesiacoch vráti na Ukrajinu, zoberie druhý pas s druhým číslom a ide cez Maďarsko alebo Poľsko...pekne to páni vymysleli, že?
https://kosice.korzar.sme.sk/c/20966477/miliardovy-priemyselny-park-pri-kosiciach-bude-aj-bez-bmw.html