Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Aeronet, VK a podpora údajného ŠTBáka Babiša, zbláznila sa alternatíva v Česku?


Smer

0€

11/2018


V tejto relácií na slobodnom vysielači.cz sa udialo viacero zaujímavých vecí. VK, čo sú skratky neznámej osoby, ktorá vedie aeronet.cz sa začal zastávať Babiša. Obhajoba bola založená na tom, že novinári nemali právo ísť za jeho synom, ktorý údajne trpí schizofréniou.

1. Syn schizofrénik a prekročený rubikon: Andrej Babiš mladší podľa videa vyzerá, že ma cca 40 rokov. Schizofrénia vo väčšine prípadov prepukne pred 30tkou. VK v slobodnom vysielači manipuluje so slovíčkami a zamieňa toxickú psychózu so schizofréniou. Toxická psychóza vzniká užívaním drog, najčastejšie a najrýchlejšie užívaním pervitínu. Počas konzumu a v dobe niekoľko mesiacov od užívania môžu byť prítomné príznaky paranoidnej schizofrénie, tie však vo väčšine prípadov pomínu ak sa droga neužíva. Toxickú psychózu si človek vyvoláva sám vedomým užívaním drog. Paradoxom je, že zatiaľ čo si on užíva na drogách..tak následky platí zdravotný systém daného štátu (hospitalizácie, lieky aj prípadnú invalidizáciu).

2. VK sa zastáva rodiny Babiša, ktorý je verejný činiteľ avšak zabúda na ľudí, ktorým Babiš za komunizmu ako agent ŠTB zničil život a taktiež doteraz ničí život cez svoje firmy a odpad, ktorým kŕmí ľudí. Len pár príkladov Babišovych firiem:
Salmonela v kurčatach Hyza: Babiš a jeho Hyza manipulovala dlho verejnosť, že ich kurčatá sú len zo Slovenského chovu. Prevalením infekcie Salmonely sa potvrdilo, že Hyza taktiež kurčatá dováža zo zahraničia a prebaľovala ich. Veď zisk je na prvom mieste, až potom zdravie občanov. Aj taký veľký je charakter Andreja Babiša.
https://www.webnoviny.sk/hyza-za-salmonelozu-nemoze-podozrive-vyrobky-boli-stiahnute/

3. Babiš patrí medzi najväčšich producentov a predajcov geneticky modifikovaných produktov. Kolujú informácie, že Babiš je bábkou americkej nadnárodnej spoločnosti Monsanto, ktorá je zodpovedná za mnohé choroby, vrátane vrodených genetických chýb. Deje sa to vďaka ich herbicídom, ktorými kontaminujú podzemné vody. Používanie Roundupu je zodpovedné za masový uhýn včiel. Tohto Babiša sa zastáva alternatíva?
https://gloria.tv/article/kcFPEEu6UHD2387E2GkDVS2Vi