Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Podvodník a farizej Fígeľ daroval podvodom získaný byt charitatívnej organizácií, ktorú vlastní jeho dcéra?


Kresťanskodemokratické hnutie

12/2018

Fatamorgána - Figeľ venoval svoj byt dcére na charitu
Figeľ dostal lukratívny byt na lukratívnom mieste v Bratislave počas bačovania KDHákov za smiešných cca 1800 Eur. Tento byt sa stal cieľom jeho mediálnej kritiky a kedže v kostole zvykne stavať na popredných miestach musel vymyslieť nejaké divadielko ako oblbnúť svoje ovečky. Po radách so svojimi právnikmi počkal až dcéra dovrší 18 rokov a založil jej neziskovú organizáciu a na túto neziskovku prepísal byt. Figeľ sa bytu dlhé roky nechcel vzdať, urobil tak až na nátlak od Radičovej.Aj Figeľov predchodca na poste šéfa KDH Pavol Hrušovský vyzdvihol, aké gesto hodné špičkového slovenského politika Ján urobil. „Jankov čin je krásnym dôkazom toho, že podpora rodiny nepredstavuje len frázu, ale jeden z nosných pilierov celého volebného programu nášho hnutia.

O KDH sa dlho hovorí, že ju vytvorili britské tajné služby za účelom udržania si voličskej základne a manipulovania vlád. Stačí pospomínať, ako KDH bola vždy tá ktorá sa pridala ku tým správnym a vytvorili vládu. Bola vo vláde s každým diablom... KDH spoluzakladali slobodomurári Mikloškovci v spolupráci so slobodomurárom Čarnogurským. Napriek kresťanstvu ako ich pilieru, bola väčšina popredných členov Židovského pôvodu a judaistického eventuálne kabalistického vierovyznania. Boli to práve oni, čo prispeli k zničeniu poľnohospodárstvu a rozkradnutiu štátnych podnikov.

Lukratívnych bytov v Bratislave boli rozdané za par halierov desiatky až stovky. A takto bohatnú zločinci na úkor občanov..a potom chodia tancovať do kostola...https://korzar.sme.sk/c/5923916/fatamorgana-figel-venoval-svoj-byt-dcere-na-charitu.html
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/slovensko/politika/figel-daroval-byt-ktory-kupil-za-babku.html