Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Otázky pre Harabina


Smer

0€

12/2018

1. Čo pozitívne urobil pre Slovensko v najvyšších funkciách od roku 1985?
2. Koľkokrát navštívil oficiálne aj neoficiálne štát Izrael?
3. Aký je jeho názor na Orbana a jeho manželku z radu vyvolených : Aniko Lévai
4. Súhlasi so skupovaním Maďarska osobami prepojenými na Izrael, Sionizmus.
5. Aký je Harabinov názor na Izrael, súhlasi s rozšírovaním pásma Gazy a nehumánnym zaobchádzaním s Palestíncami.
6. Nevadí mu stretávanie sa s finančným podvodníkom Martinom Daňom, ktorý cez necelú stovku firiem robil machinácie, bol údajne poradcom Varehu a taktiež je členom lóže synov zmluvy? Je v poriadku keď sa vysoký štátny predstaviteľ justície stretáva s človekom podozrivým z finančných podvodov?
7. Bol rozhovor so Sadikim alebo nie, raz Harabin povedal že áno, druhýkrát že nie. Na infovojne sa vyjadroval, že k stretnutiu ich naviedla nejaká známa jeho manželky.
8. Nevšimol si privatizácie ani zodpovedné osoby v rokoch po prevrate, kedy zastával najvyššie štátne funkcie na súdoch, súhlasil s nimi?
9. Bol podpredsedom vlády, ktorá hlasovala za Lisabonskú zmluvu, ktorá začala platiť v 2017 a prvým príkladom použitia v praxi boli kvóty na imigrantov. Aký je jeho postoj k Lisabonskej zmluve? Je to potrebný alebo nepotrebný dokument?
10. Súhlasil s podpisom Lisabonskej zmluvy v roku 2008 vládou, ktorej bol podpredsedom? Vtedy mu nevadilo, že to jeho blízke osoby podpísali? Podpisoval niečo pri Lisabonskej zmluve, alebo dával nejaké odporúčania či podpísať alebo nie?
11. Aký je Harabinov názor na privatizáciu vody a pôdy, ak bude cieľ niečo predať - podpíše to ako prezident alebo to naopak zastaví?
12. Aký je Harabinov názor na EÚ a NATO, prečo nechce vystúpenie SR z týchto spolkov, aké vidí riešenia?