Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Príbeho o


Ľudová Strana Naše Slovensko , Smer , Obyčajní ľudia

0€

02/2018

Harabin ročník 1957., Radačovský je o 4 roky starší.
Sú to kolegovia z okresného súdu Poprad, kde Harabin fungoval v socializme.
Oboch sudcov spája povinná stranická červená knižka.
Radačovský sa preslávil v roku 2018 ako súdca procesu s prezidentom Kiskom. Po tomto procese Radačovský odišiel do dôchodku, Radačovský to oznámil dávnejšie pred procesom s Kiskom. Šušká sa, že Radačovský bol vybratý, aby zostrelil Kisku a tým zvýšil preferencie Kiskovho hlavného kritika - Harabina. Harabin sa postaral o úpravu zákona, ktorá s pravdepodobnosťou zabezpečila to, že Radačovský nebol odsúdený za to, že mu hliadka našla drogy a nelegálne držanú zbraň v aute.

Radačovský ako odmenu za zostrelenie Kisku dostane euroflek....z 3000 na 15 000/mes. - čo by nešiel...obzvlášť ak je známe, že peniaze má rád a aj jeho deti ho stáli veľa, kde jedno študovalo v USA.

Zostrel Kisku bol vopred nastavený a toto iba dokazuje vzájomné prepojenie.

Radačovský povedal, ze za odchodom do dôchodku nie je Kiska (odstúpenie ako sudca mal dávno premyslene a zneužil na to média) a mohol zobrať kandidátku kotlebovcov.

Na Radačovského minulosť väčšina zabudla. Keď polícia našla v jeho aute drogy a zbraň, tak nakoniec to polícia tak dovrzala, že sa výpovede samotných policajtov rozchádzali. Radačovský sa mohol smiať, počas svojej nefunkčnosti a súdneho procesu figuroval vo firmách písaných na jeho syna (tu už ťažko zistiť, kto bol skutočným vlastníkom) a ešte pravdepodobne dostal aj desaťtisíce EUR od štátu ako kompenzáciu od štátu, kedy nemohol vykonávať svoju funkciu. Otázkou ostáva aj prečo mu nerobili vyšetrenie na prítomnosť drog.http://necenzurovane.net/igor/i3.html
https://www.webnoviny.sk/sudca-radacovsky-sa-rozhodol-odist-z-funkcie-ale-dovodom-nie-su-slova-na-adresu-prezidenta-kisku/