Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Nosí Harabín kabalistický náramok, ako aj Danko a iní bojujúci za záujmy Izraela?


Smer

0€

02/2018

Harabin v minulosti bojoval za práva Židov na Slovensku a taktiež je zodpovedný za výrazne sprísnenie trestania ľudí za myšlienky antisemitizmu. Túto už jeho prísnu úpravu ešte sprísnil v roku 2018 Danko.
Spoločne v prípade Harabina a Danka nie je len ich boj za Izrael a židovský ľud, ale aj nosenie náramka, ktorý zjavne pripomína kabalistický náramok.
Podobný nosí aj Boris Kollár.
A čo to je kabala?
Kabala je tajná doktrína Židovstva a slobodomurárov. O Madone sa taktiež hovorí, že je kráľovnou na vrchole Kabaly Nového svetového poriadku (o tom svedčia aj jej každoročné koncertné turné v Izraeli, často je Izrael prvým štátom). Podobne aj Cyrus o sebe hovorí, že je členkou kabalistického kultu. Cieľom kabaly je deštrukcia iných národov, rodiny, náboženstiev. Kabalisti veria v znovuskriesenie skrz hriech - privolávajú mesiáša vykonávaním zla: pedofília, incest. Deštrukcia civilizácie privolá mesiáša a postavia nový svet podľa kabalistických pravidiel. Nie náhodou Harabina vytiahol do alternatívy Martin Daňo, ktorý sa členstvom v slobodomurárskej kabalistickej lóži Bnai Brith sám pýšil.Keď dáte do google kabalistický náramok, vyskočí vám toto: