Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Maroš Šefčovič - protislovenský agent Izraela a kandidát na prezidenta SR 2019


Smer

0€

02/2019

Narodený 1966, ešte stihol byt členom Komunistickej strany od 1985 (ako 19-ročný!) - tak ako Harabin a Róbert Fico. Harabin tiez vkĺzol do komunistickej strany v tom čase, rovnako aj Fico.
Šefčovič bol veľvyslancom v Izraeli a hovori hebrejsky.O Harabinovi sa taktiež hovorí, že ovláda hebrejčinu, podobne aj Róbert Fico. Fico so svojou ženou viedol viaceré obchody s Izraelskými firmami a ich predstaviteľmi na Slovensku - Ficova firma: R.F.Development.
Šefčovič je zároveň jednym z najdlhšie pracujúcich pre EU.
Študoval na Univerzite štB - MGIMO (Moskovský inštitút medzinárodných vzťahov) - prihlášky im podpisoval aj exprezident Schuster ako krajský tajomník Komunist.strany, námestnik riaditeľa VSŽ. Schuster bol neskôr osobou vedúcou konverzácie so Sorosom a jeho ľuďmi vo VPN. Na MGIMO sa nedostal hocikto - členstvo rodiny bolo povinné, kádrový posudok tiež, skoro ako sekta. Známi absolventi MGIMO - Haščák (Penta), Dospiva, Lajčák, Široký, Kukan... študovať nemohol ani zďaleka hocikto. Prelustrovaný z každej strany.

V roku 1998 Schuster založil stranu SOP - strana občianského porozumenia, ktorá zanikla zlúčenim sa so SMERom v roku 2003. Schuster je ten zapredanec, ktorý bol pravou rukou aj Dzurindu a počas jeho prezidentovania sme vstúpili do EÚ s rozdielom 2%... Na platnosť referenda bolo treba nad 50%,konečný počet bol 52% a to bolo veľmi tesne na hrane... o čom aj doteraz mnohí pochybujú, že išlo o volebný podvod.

Aj tu vidime, akym vazalom Izraela a USA je Slovensko. Čo kandidat, to vazal.
Židovská náboženská obec má pestré obchodné aktivity - stači si napísať do Obchodného registra Igor Rintel.
Sme doslova nesvojprávna kolonia korporátneho fašizmu.
https://ec.europa.eu/commission/commissioners/2014-2019/sefcovic/team_en
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Maro%C5%A1_%C5%A0ef%C4%8Dovi%C4%8D
https://www.aktuality.sk/clanok/553052/rusky-harvard-spajany-s-kgb-dal-slovensku-lajcaka-hascaka-aj-kukana/
https://www.webnoviny.sk/lajcak-prijal-rektora-moskovskeho-institutu-mgimo-torkunova-zhodnotili-i-spolupracu-s-univerzitami/