Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ficova manželka a organizovaná zločinecká skupina


Smer

0€

02/2019

Svetlana Ficová, manželka predsedu Smeru-SD figurovala podľa stavu z roku 2010, ako spolumajiteľka v 708 firmách registrovaných v zahraničí. V rôznych daňových rajoch spolu s istou Ing. Zuzanou Herichovou, ktorá zhodou okolností asistovala pri jednej z kúpno predajných zmlúv diamantovej bane v Juhoafrickej republike.

Poľutovaniahodné je, že niektoré z týchto informácii, boli za nezáujmu orgánov činných v trestnom konaní ignorované. Takmer každý druhý Slovák by vo voľbách dal svoj hlas strane, ktorej líder má dve tváre: sociálnu pre svojich dôverčivých a slepo oddaných voličov čakajúcich povolebné istoty a tú pravú supergoriliu pre obchodných partnerov a finančných mecenášov z radov finančných oligarchov.

Kauza "Diamantová baňa" je kľúčom ku všetkým neskorším gorilám, preto sa všetci slovenskí politici odmietajú k nej vyjadriť. Pokiaľ sa nevyšetrí jej skutočné pozadie, nikdy sa nevyšetrí ani kauza "Gorila". Aký bude výsledok sľubovaného vyšetrovanie kauzy "Gorila" ak tá istá polícia a prokuratúra zmietla trestné oznámenie vo veci kauzy na internete známej pod názvom "Nalejme si omšového vína", kde sa uvádzalo aj to, že Róbert Fico so svojou manželkou Svetlanou, najmenej 13 rokov úzko spolupracovali s Aaronom Kedarom (Fridrichom Kardošom) na rôznych veľkých developerských aktivitách po celom Slovensku. Aaron Kedar sám stihol do smrti (jeseň 2007) vyviezť viac ako 30 miliárd Sk zo Slovenska. Aký profit získali manželia Ficovci?

Zuzana Herichová pomáhala aj istému pánovi Palackovi, pokladníkovi SDKÚ pri zakladaní schránkových firiem v Anglicku a na Cypre! Robertova manželka Svetlana Ficová až donedávna predsedala dozornej rade firmy, ktorá celé roky porušuje zákon. Položil si niekto z kompetentných vôbec otázku, kto je Ing. Zuzana Herichová, kto za ňou stojí a či vôbec odvádza nejaké dane v čase, kedy Slovensko musí podporovať zadlžené Grécko a trvalý euroval? A následne aj druhú otázku, prečo sa v súvislosti s Herichovou tak často vyskytuje aj meno lídra Smeru-SD a jeho manželky?

Ivan Herda St