Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Facebook a podozrenie zo zasahovania do politického diania, FB účet idemvolit zablokovaný na 30 dní


Smer , Sloboda a Solidarita , Slovenská Národná Strana

0€

02/2018

Hneď ako sme šli uverejniť článok o manipulácií, ktorá sa odohrala v prípade volieb v Banskobystrickom kraji sme dostali zablokovanie od Facebooku na 30 dní.
V príspevku sme analyzovali voľbu župana v Banskobystrickom kraji. Písali sme o tom, že 2 kolo bolo účelovo zrušené po dohode vlády (SNS, SMER-SD, Most-HÍD) s predstaviteľmi opozícia - SaS, OĽANO, SME Rodina.
Strany robili interné prieskumy a vedeli, že finále bude Kotleba a Lunter. Vedeli však aj to, že Lunter je pre diváka nudný, nezaujímavý a hlavne otravne pôsobiací človek. Vedeli, že ak bude finále Kotleba a Lunter, Kotleba ma vyhraté, nakoľko v druhom kole by musela byť diskusia týchto dvoch kandidátov a tam by rečnickou zdatnosťou Kotleba Luntera položil a taktiež by vyšlo na povrch aké ciele má Lunte. Preto sa voľby museli upraviť len na jednokolové.
Táto diskusia finalistov môže byť opačná v prípade volieb za prezidenta. Podľa viacerých interných prieskumov sú vo vedení Harabin a Kotleba, Čaputová je tretia. Vedia však, že Kotleba má veľa skrytých voličov a taktiež vedia, že kľudne môže prvé kolo vyhrať Kotleba a tým je nevyhnutné, aby bolo druhé kolo. Lebo bezohľadu na to, kto bude vo finále...vždy sa spoja všetci voči Kotlebovi a v prípade prezidentských volieb to potrebujú a nemôžu nechať všetko na náhodu 1. kola. Hlavne keď Kotlebovci majú pokryté celé Slovensko vlastnými ľuďmi a budú zabezpečovať sčítavanie hlasov, ktoré sú kontrolovať s centrálnym (ešte môže dôjsť k neplatnosti volieb pri nefunkčnosti ústavného súdu, náhoda?).

Môžme očakávať zaujímavé finále: Kotleba, Čaputová , Harabin. Ak bude Harabin vs. Kotleba tak sa všetci aj vrátane slniečkárov spoja a podporia Harabina, Harabin tu bol od 1993 a pre systém je bezpečný..lebo ten systém vytváral aj Harabin. Podobne ak bude finále Čaputová Kotleba tak tu tiež sa všetci spoja proti Kotlebovi a budú ľudí strašiť vtrhnutím zahraničnej agresie na Slovensko v prípade výhry Kotlebu. A ak bude finále Čaputová vs. Harabin systému nehrozí nič. Obaja sú pre systém výhodní víťazí. Dľa mojich odhadov z tohto dôvodu vyhrá Harabin a bude prezidentom.

Stavkové kancelárie postupne znižujú kurzy na jednotlivých Kotlebu, kurzy v stávkových nekorelujú s prieskumami.


Prieskum kandidátov:Teraz pozrime na to, čo dnes 4.3.2019 ponúka stavková kancelária. Podľa prieskumu by mal byť na Bugára nižši kurz ako na Kotlebu, opak je však pravdou. Na Kotlebu ktorý je v prieskume ďaleko za Bugárom je podstatne nižší kurz - 1,35 oproti Bugárovemu 2,7.Stávkové kancelárie sa tešia nátresku stavkárov. Stavkuje sa Kotleba na víťaza - 200 kurz, taktiež že bude Kotleba 1 alebo druhý v prvom kole - kurz 45. (4.3.2019). Tieto kurzy na Kotlebu budú čoskoro obmedzené výškou vkladu, alebo sa postupne vytratia. Rapídne znížovať kurz na Kotlebu nemôžu, lebo vedia, že ľudia by sa toho mohli chytiť a mohlo by to byť virálne na facebooku a to by pomohlo ďalším hlasom Kotlebu. Ďalšia obľúbená stávka je, že Harabin vyhrá voľby. Tam klesol kurz od včera do dnes z 12 na 8 (4.3.2019). Ďalšia obľúbená stávka je, že Harabin sa dostane do prvého kola - kurz 2,9 (4.3.2019).

A prečo nás zablokovali na FB? Nie je to prvýkrát, vždy pred voľbami odstavia našu stránku - či už blokáciou alebo nefunkčnosťou. Počet blokovaných a nefunkčných stránok bude príbúdať, v každom prípade ide o zásah cudzej mocnosti do behu samostatného štátu a taktiež o manipulácie počas volieb a porušovanie Ústavy SR zavádzaním cielenej cenzúry.

Prečo FB urobil blok? Lebo sme doslovne citovali 6. predsedu izraelského štátu Manachema Begina. V prezidentských voľbách ide o veľa. USA, Izrael si u nás robia nároky na zásoby pitnej vody. A taktiež prezident vie tajné veci od SIS a iných a môže predčasne ľudi varovať, ak nás budú ťahať do konfliktov. A preto si nemôžu dovoliť Kotlebu, lebo ten zo systému nie je. Ešte nás čakajú zaujímavé prekvapenia.4.3.2019