Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Voľba Harabina je to isté ako voľba Trumpa, podpora Izraela


Smer , Ľudová Strana Naše Slovensko

0€

03/2018

Trump pred voľbami bol vykresľovaný médiami alternatívy ako dokonalosť sama, zabudlo sa na jeho minulosť. Zabudlo sa na jeho silné púta k Izraelu. Každý dúfal, že Trump ukončí vojnové besnenie vo svete. Opak je však pravdou, kolóny americkej vojenskej techniky pokračujú v presune Európou k ruským hranicam, bez zmeny oproti obdobiu za Obamu.
Navyše Trump podporil Izrael tak, že tam dochádza k zabíjaniu ešte viac nevinných obeti a detí v Palestíne. Napodobne v hodnotách je vysoko Izrael aj v prípade Harabina. Príspevky kritizujúce Harabina sú v manipulovanej alternatíve mazané, osoby kritizujúce Harabina sú blokované.
Harabinov autobus je dôkazom prepojenia na slobodomurársku lóžu Lions.

Aj toto je hrá mocných z pozadia, vedeli že Kotleba bude kandidovať. Ak by bol len jeden liberálny kandidát tak vzhľadom na rozloženie a názory Slovákov nemal by šancu. Preto vytiahli dvoch silne liberálnych kandidátov. Mistrík mal dlhú kampaň a bol hmlou a ochrancom Čaputovej. 2 mesiace pred voľbami sa vzdal v prospech Čaputovej, tým bol nedostatok času na to, aby ľudia spoznali pravú tvár Ćaputovej. Média propagandy ju ukázali ako dokonalú bojovníčku za spravodlivosť..ktorá jedine, čo dokázala bolo rozbitie niekoľkých rodín a Pezinská skládka, za ktorú dostala státisice EUR a je otázne do akej miery z toho ťažil jej otec.

Na to, aby došlo k ubratiu hlasu Kotlebovi museli manipulanti vytvoriť čo najviac kandidátov názorovo blízkych Kotlebovi a tak vznikol Harabin silne propagovaný manipulovanou alternatívou. Pred Harabinom a jeho minulosťou zatvárali oči "kritici" ako Lichtner, Huďo, Rostas, hlavnespravy... a tým došlo k odkrytiu pravej tváre alternatívy a k ukázaniu toho, že ide o druhú stranu tej istej mince. O tomto sa voliči presvedčia neskôr. Podobne boli vytvorení aj slabší Kotlebovi podobní kandidáti ako Krajniak (presadzujúci konzervatívne protiliberálne hodnoty, Krajniak je tiež podvodník spomínajúci sa v Gorile a jeho SME-Rodina vznikla za rovnakých okolnosti ako Harabin v alternatíve). SMER-SD musel taktiež predstaviť kandidáta, ktorý samozrejme vždy bude v protiṕole voličov Kisku avšak bude uberať z hlasov Kotlebu, slniečkár Chmelár tiež oblbol pár ľudí mysliacich si že Chmelár je proti imigrácií, LGBT agende a ten taktiež má za úlohu odoberať hlasy Kotlebovi:


11.3.2019