Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Harabinova kandidátka strany Vlasť alebo brloh Smerákov a podvodníkov?


Smer

0€

12/2019

Juraj Zervan - v roku 2006 kandidoval za SMER-SD na 75. mieste. Viedol sudné spory so štátom, chcel platiť viac za svoje nadčasy. Zervan ako diplomat v Londýne skončil, keď chcel podľa médii v roku 2010 predávať vilu v lukratívnej časti Londýna, ktorá patrila štátu. Išlo o domo za 2,8 milióna libier.
https://domov.sme.sk/c/5697938/velvyslanec-v-londyne-konci-aj-pre-vilu.html
Na fotke Zervan s britskou kráľovnou:Manželka Zervana sa volá Mária, deti: Michal a Juraj. Rodina figurovala aj s otcom vo viacerých firmách:
https://register.finance.sk/osoba-juraj-zervan

Juraj Zervan zamestnal na svojom veľvyslanectve v Londýne Lajčákovu dcéru. S Lajčakom sa Zervan pravidelne stretával a udržiavali kamarátske vzťahy:
https://domov.sme.sk/c/5397544/lajcak-prepustil-svoju-dceru-z-ambasady.html
Zervan aj jeho manželka majú právnické vzdelanie. Manželka Mária Zervánová je exekútorkou. Počas Mečiarovej vlády pracovala na ministerstve životného prostredia. Presne v tom roku - 1995 nastúpil Zervan na ministerstvo zahraničných veci, počas Mečiarovej vlády (kedy bol aj Harabin Mečiarovou pravou rukou).
Londýn je miesto, kde pravidelne chodí aj Andrej Danko, žije syn agenta ŠTB Lorenza, pôsobil dlhé roky Michal Kováč. Z tohto vyplýva, že do Londýna sa na takúto pozíciu nedostane nechcená osoba...
Zervan kandiduje na 8 mieste Harabinovej Vlasti, ide o jemu veľmi blízku osobu.