Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kočner mal získavať kompromitujúce materiály od bratov Pčolinských


Sme rodina

0€

05/2020

Marian Kočner zháňal fotografie, ktoré mali kompromitovať Petra Pellegriniho. Ich zdrojom mali byť bratia Pčolinskí. Poslanec zo Sme rodina aj riaditeľ SIS to popierajú.

Podvečer 18. júna 2018 oznamuje Kočner bez bližších podrobností nitrianskemu oligarchovi Norbertovi Bödörovi, že „Pčolinský má pravdepodobne Peleho fotky…“. S dodatkom, že práve cez údajný kompromateriál politika prinútia, aby nekandidoval za prezidenta.

Hneď zrána sa však opäť vracia k téme údajných fotografií Petra Pellegriniho, ktoré ho mali kompromitovať v prípade kandidatúry za prezidenta. Intenzívne si o nich píše aj s bývalou novinárkou Martinou Ruttkayovou. Tá Kočnerovi tvrdí, že fotografie videla a sú intímneho charakteru.

„Boli za mnou. Pcolinsky. Chceli mna pouzit ako kanal ktory to povie Pellemu. Bezala som hned za nasim Petkom ze co mam robit,“ vysvetľovala podrobnosti Ruttkayová s tým, že o všetkom informovala aj bývalého novinára a siskára Petra Tótha.

„Ja som videla tri. Neviem kolko ich maju,“ odpovedá na všetky Kočnerove otázky Ruttkayová. Z kontextu správ vyplýva, že zdrojom fotiek bol Peter Pčolinský – jeden z popredných členov koaličnej strany Sme rodina. Na otázku, či Ruttkayovej ukazoval akékoľvek fotografie bývalého premiéra, pripustil, že spolu debatovali.

Jedným z bratov je Peter Pčolinsky, spoluzakladateľ SME rodina a bývalý organizátor Gorila protestov majúci veľmi blízko k Danielovi Lipšicovi cez jeho brata Vladimíra. Vladimír bol pokladník Sme rodina a teraz je na čele SIS. Ich tretí brat Martin figuroval vo firme s Pavlom Forischom.
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=9814&SID=8&P=1
Firma Cell progress s.r.o

Zaujímavosťou je, že Kočnerov údajný poskok, bývalý agent SIS Peter Tóth zverejnil foto ich brata - Martina Pčolinského s bielým práškom na stole.
https://www.facebook.com/datel.sk/photos/a.2000889876812257/2252735468294362/Citácia zo stránky Tótha (ak by to zmizlo)...
Popri iných podlých klamstvách uverejnených na adresu zakladateľa stránky Ďateľ.sk Petra Tótha sa počas ostatných dní v propagandistickej kampani na sociálnych sieťach, internete či v kuloároch parlamentu angažovali viacerí zástupcovia rodiny Pčolinských. Jeden z nich, Peter Pčolinský, je poslancom NR SR za Sme rodina, ďalší, Vladimír Pčolinský, je pokladníkom tejto strany.

Viacerí fanúšikovia Ďateľ.sk sú konaním rodiny Pčolinských pobúrení, a preto nás upozornili na túto fotografiu. Je na nej Martin Pčolinský, brat Petra a Vladimíra. Všetci traja majú blízko nielen k Sme rodina, ale aj k mierne obskúrnej organizácii Tactical Combat Academy.

Aj keď sa tento záber vysvetľuje sám, je pravdepodobné, že propaganda Sme rodina bude verejnosť presviedčať, že na striebornej tácke pri ruke Martina Pčolinského je práškový cukor alebo hladká múka. Možno piekli.

Ďalšie hodnotenia fotografie ponechávame na širokú verejnosť...

Riaditeľ SIS, Vladimír Pčolinský, pravá ruka Daniela Lipšica:
https://www.aktuality.sk/clanok/788630/kocnerova-kniznica-mafian-zhanal-kompromaterialy-na-pellegriniho/