Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Pracujúcich Slovákov v zahraniči Matovič nazval psami


Sme rodina , Obyčajní ľudia

0€

05/2020

Nazval ich psami spoza plota a teraz tie psy - po x nesplnených sľuboch - ceria zuby a sú pripravené hrýzť. Najneskôr o 15:00 mala začať fungovať “inteligentná” karanténa a aplikácia, ktorá ju mala umožňovať. Nefunguje ešte ani v tejto chvíli. Niektoré “psy” kvôli tomu aby mohli dnes domov ako ľudia spali dve noci v stane.

Donekonečna sa spoliehať na to, že ľuďom pracujúcim v zahraničí jeho voliči neprajú a závidia nemusí už čoskoro fungovať. Nezodpovednými mnohokrát nesplnenými kecami dosiahol premiér blokádu hranice a napätie stúpa. Postavil proti sebe ľudí, ktorí chcú domov a policajtov, ktorí si musia plniť rozkazy. Keď aplikácia nejakým zázrakom nezačne rýchlo fungovať, pohnú sa smerom na Slovensko desiatky kamiónov a stovky ľudí a štátu ostanú iba dve možnosti; skúsiť ich zastaviť silou a stratiť legitimitu, alebo ich nechať prejsť mimo zákonnej karantény a stratiť autoritu.

Ani jedna z možností nie je dobrá. Možno niekomu konečne dopne, že “vtipné” a “neformálne” hlášky a statusy do huby premiéra jednoducho nepatria a môžu spôsobiť naozaj veľký problém. Nazval ich psami a nesmierne sedlácky ich urazil, ponížil a vystavil posmechu a nenávisti, ktorou komentáre v diskusiách prekypujú. Robí tak celé týždne na rôzne spôsoby. Iba sa chcú vrátiť domov, aj ich deti majú na záhradách jahody a nevedia sa dočkať svojich tatinov. Na rozdiel od premiéra, ktorý mešká kvôli televíznej relácii však títo domov nemôžu, lebo ich zasa oblafli a zblbli rečami a sľubmi, čo nesplnili.

Toto vôbec nemusí dopadnúť dobre. Krajina, v ktorej môže dôjsť ku konfliktu a použitiu sily voči obyčajným ľuďom kvôli blbej appke.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=827598227764147&set=a.145638172626826&type=3&theater
https://www.youtube.com/watch?v=D4Rk9Wm6wuQ&t=1s