Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kresťanskí farizeji ako Vašečka a Záborská sa nepostavili proti potratom


Obyčajní ľudia

0€

05/2020

Zdroj: Tomáš Taraba
No a postupne sa ukazuje, kto je kto. Tu je odpoveď, prečo Slovensko má najliberálnejši zákon na ochranu detí, pretože politici, čo za tie deti mali bojovať ich len použili na vlastnú kariéru, aby sa vždy na ne vykašľali. Raz ich zobchodovali za nové ministerstvo, raz za europoslanca. Vody sa číria a to je dobrá správa. Desaťročia parazitujú na tejto téme, lebo mali z toho benefity.O Záborskej sa vyjadrila jedna osoba, s ktorou Záborská vyrastala. V minulosti sa posmievala z ľudí chodiacich do kostola. Od roku 2009 sa priživuje na rozpočte pracujúcich občanov SR a skrýva sa za kresťanstvo. Ide o ženu s liberálnymi názormi a myslení, ktorá pre "diabolské" peniaze urobí hocičo. Navyše nenarodila sa na Slovensku, ale vo Švajčiarsku.

Jej otec je tvorcom Kolegia Neuwirtha, ktoré absolvoval Juraj Šeliga (Za ľudí) a ktorý stál na čele protestov za Slušné Slovensko. Jeho rodina sú majitelia stoviek pozemkov v okrese Námestovo.


https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/photos/a.107986540815072/143036230643436/
https://www.kolegium.org/tvare-kolegia/absolvent-kan/
https://www.hlavnespravy.sk/zradila-konzervativnych-volicov-zaborska-uz-nechce-zakaz-interrupcii-respektujem-rozhodnutie-zeny-ist-potrat/2173852