Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Prepojenie SNS, SMER so slovenským podsvetím


Smer , Slovenská Národná Strana

0€

07/2014

SBS Dynasty, a.s., Hraničná 18 Bratislava – Nedoplatok v SP 2010 eur 88 632, Ing. Miroslav Guman, bývalý SIS – kár, priateľ Pavla Pašku. Čo ešte vieme o tejto spoločnosti zo spisu Gorila a čo sa dozvieme z OR SR, či foaf-u. Zapísaná v roku 1999, sídlo trikrát menené, detektívne služby len do roku 2010, ale odborná príprava a poradenstvo so súkromnej bezpečnosti trvá, takže je to všetko v tých najsprávnejších rukách. Spoločnosť v roku 1999 založil JUDr. Daniel Gajdoš, JUDr. Jozef Petrík, potom v 2000 pribudol Mgr. Ing. Jozef Tuček, JUDr. Karol Steskal, v roku 2002 MUDr. Larisa Gumanová, JUDr. Larisa Gumanová, JUDr. Andrej Danko, od 2003 Ing. Miroslav Guman atď….
JUDr. Jozef Petrík – SYNERGY 2000 a.s. od 2000 do výmazu v 2013 – JUDr. Peter Kubík, Ing. Jozef Hudák, - Poisťovňa poštovej banky, Ing. Michal Hirjak z HTC Holdingu JUDr. Zoroslava Kollára, blázky JUDr.Marek Tarda, JUDr. Ján Nosko a ďalší, blízka Slovenská pošta a.s. Banská Bystrica VO eur 7 311 789, v nej Ing. Zuzana Kokavcová z Nafta a.s. Ivana Kmotríka, Letisko Košice a.s. Národná diaľničná spoločnosť a.s. Ing. Juraj Čermák – OAC Zlaté piesky, spol.s.r.o. – spoločníkom Váhostav s DN 2003 eur 829 848, a iné spoločnosti sú spoločníkmi, Jadrová a vyraďovacia spoločnosť a.s. – Ing. Rastislav Noskovič – Nfta Kredit a.s. – JUDr. Marta Rovenská – v IZOBA Plu s sVladimírom Póorom – v IZOBA a.s. s JUDr. Martinom Glváčom, JUDr. Rudolfom Trellom , ten v PASSO a.s. s mafiánskym obhajcom JUDr. Borisom Chovancom -, tiež v AG Banke, v DOAS, a.s. Ing. František Potisk v Doprastave a.s. Ďalšie blízke osoby Ing. Martin Baláž, JUDr. Karol Stéskal: FIDELITAS Hlohovec s.r.o. až po Ing. Jozef Lowy Pezinok – Stavebný podnik Pezinok, š.p.
Komplex SBS s.r.o. – VAPER a.s., KOMPLEX a.s.Ladislav Bulajcsik, Alexandra John...
Ing. Miroslav Guman / BIOCLAR / JUDr. Ladislav Jančo VO eur 10 988 381 !
MEDICAL GROUP SK – VO eur 25 823 687 ! Erika Bíla, Mgr. Pavol Paška !!!
JUDr. Juraj Koval – PIVOVAR CASSOVAR Košice – Pavol Čupka, Ing. Ján Kašprišin-Tepláreň Košice a.s., Slovenské elektrárne a.s. Jaroslav Ninčák – SPP – Priemyselná Banka, Ing. Mária Blašková – Slovenská plavba a prístavy.s., Ing. Michal Dirga, Ing. Igor Rattaj – Slovary akciová spoločnosť. JUDr. Jozef Sládkovič, Ing. Miroslav Guman – SBS Kontra a.s.
Mgr. Lucia Meňhárová – SADACO s.r.o. - , Mgr. Martin Keltoš – IKARIA s.r.o. – JUDr. Peter Kubík, Ing. Bohuš Kaliarik, Andrea Puskailer – Trančianske Teplice, Mgr. Zuzana Puškárová – Peter Sýkora Štrkopiesky Gabčíkovo a.s.Gabčíkovo-Ing. Bohuš Kaliarik a HTC Holdinng zo včerajšieho statusu. O impériu JUDr. Zoroslava Kollára a Zetorom Brno to zďaleka nezačína v ČR ani nekončí...
Čo vieme zo spisu Gorila? Že majiteľom SBS Dynasty je bývalý SISkár, prepojený s organizovaným zločinom.. Pre SBS Dynasty a.s. pracovali muži na dohodu a rovnako pracovali aj pre bezpečnostnú divíziu SLOVAk telekomu, a ich dcérsku firmu T-Mobile. Cez SLOVAK telekom mali títo dohodári informácie o tom, čie telefóny sú odpočúvané, a informácie dávali majiteľovi spoločnosti SBS Dynasty. Aktivity sa stupňovali vždy pred VOĽBAMI. Informácie smerovali do vlády. Medzi podozrivých patril aj František Gaulíder, ktorý šéfoval bezpečnostnej divízii, v ktorej boli bývalí pracovníci MV, vojenskej rozviedky, či bývalej komunistickej rozviedky. Bol členom HZDS, v roku 1996 odkráčal na základe sfalšovaného podpisu so slušným odškodným. Hm...
Aj Peter Sýkora, mafián, vyhral Krajský súd v Bratislave o výživnom, keď ho uznali nemajetným tri sudkyne, s falošným podpisom oprávneného zástupcu. Nech už to bolo akokoľvek otáznikov je veľa, a odpovede pre mnohých jasné. V Gorilistine je všetko falošné občas prospešné. Aj Ing. Miroslav Guman sa stretával s Pavlom Paškom priamo v NR SR. Ochranu, ochranku, informácie a detektívne služby treba. Chobotnica je poriadne jedovatá.


https://sk-sk.facebook.com/danka.bobekova/posts/664680560277619