Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Eduard Chmelár, jeho politické aktivity, názory


SEN

08/2015

V roku 2009 sa ako druhý muž na kandidátke Strany zelených pokúsil dostať do Europarlamentu - pokúsil. Po fiasku strany 99%, do ktorej vstupoval aj so svojim priateľom Jurajom Mesíkom (súčasným sexuálnym partnerom Oľgy Pietruchovej), strany, ktorá mala byť ľavicovou politickou stranou chudobných Slovenska, dal verejný sľub, že sa do politiky už nevráti a svoje miesto vidí v treťom sektore.
A predsa sa vrátil, založil stranu Sen.

Vybraná spoločnosť Chmelára: Pietruchová, slečna Hanka Fábryová, Mesík, Pietruchová, Grigorij Mesežnikov Peter Weisenbacher, ktorý je autor legendárneho citátu: “Slováci sú malý a úbohý národ, nezaslúžia si nič lepšie ako majú…”, Michal Havran, Robert Mihály ...

Čím môže Slovensko obohatiť pán Eduard Chmelár: napr. pretláčaním gender ideológie, (Nórska vláda koncom júna predložila zákon, ktorý umožňuje deťom nad 7 rokov zmenu ich pohlavia). LGBTI, môžeme sa tešiť na kultúrne obohatenie, ktoré nám bude táto skupina ľudí prezentovať priamo na uliciach, viď nedávny festival Prague Pride. Taktiež na príchod imigrantov, a ich kultúrne obohatenie, tak dobre známe zo západu, nevedia si ho tam "vynachváliť".

Chmelár " Som unavený zo všetkých tých bludov, ktoré sa šíria internetom ako povodeň a vyvolávajú hysterickú zúrivosť aj u ľudí, ktorých som považoval nielen za príčetných, ale aj inteligentných. Tragikomické výmysly, že tých ľudí sem poslal Islamský štát ako teroristov, hoci netreba veľa dôvtipu, aby sme si uvedomili, že ISIL, ktorý má z predaja ropy denne príjmy milióny dolárov, by poslal takýchto zločincov prvou triedou letecky (ako to doteraz teroristické organizácie robili vždy) a nie v deravej bárke riskujúc holý život. A napokon panické jačanie, že nám sem prídu znásilňovať ženy a vraždiť deti".

Rakúska polícia a tajné služby imigrantov intenzívne vypočúvajú. Napr. tábor Traiskirchen má pre tieto účely okolo 100 ľudí.
Podľa zdroja Direkt, ide o organizácie z USA, ktoré zaplatili, vybudovali a neustále financujú štruktúru na prevoz ľudí zo Severnej Afriky do Európy.
Podľa zistených informácií pochádzajú peniaze za prevoz z veľkej časti z Ameriky.

Traja mladi imigranti, Egypťania, dvaja vo veku 17, jeden 16, znásilnili dobrovoľníčku a pokúsili sa zavraždiť riaditeľa imigračného centra v meste Fuggi v Taliansku. Riaditeľa sa pokúsili uškrtiť barlami.
http://medzicas.sk/traja-mladi-imigranti-egyptania-dvaja-vo-veku-17-jeden-16-znasilnili-dobrovolnicku/
http://www.tgcom24.mediaset.it/cronaca/notizia_2125808201502a.shtml

https://volimzelenych.wordpress.com/edo-chmelar/
http://spravy.pravda.sk/volby/clanok/243696-chmelar-je-na-kandidatke-iniciativy-99-percent-zlakali-aj-mesika/
http://afinabul.blog.cz/1507/10-dovodov-preco-nevolit-chmelara
http://www.europskenoviny.sk/2015/06/18/eduard-chmelar-normalizacia-nenavisti/
http://medzicas.sk/sialene-obvinenie-rakuskych-spionov-imigraciu-do-europy-platia-americania/