Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kaliňaková žena pracovala v tajných službách


Smer , SDKÚ

0€

01/2008

Je to až moc okaté, akí sú všetci popreplietaní.

Kalinaková žena Zuzana (rodená Konečná), pracovala ako psychologička, skončila v SIS. Pravdepodobne jediný takýto skok psychológa v SR. „Je pekná, múdra, vtipná," vyratúval vtedy Kaliňák prednosti svojej partnerky. Tým, že jeho milá v tom čase pracovala ako agentka tajnej služby a je expertka na terorizmus, sa však Kaliňák nepochválil. Kamarátov a rodinu minister Robert Kaliňák obišiel, svadbu pripravoval s blízkym priateľom Ferkom Mikloškom (módny návrhár, netají sa svojou homosexuálnou orientáciou).

Šéfom tajnej služby je Skuhra.
Skuhra má blízky vzťah s Robertom Kaliňákom (Skuhrova spolupracovníčka v SIS je Kaliňákova súčasná žena). Skuhra podľa medializovaných informácií začínal v kriminálnej polícií, za éry Ivana Lexu sa dostal do SIS a neskôr prestúpil do vojenského spravodajstva.
Skuhra istý čas pracoval aj pre Colný kriminálny útvar, kde mal na starosti boj proti drogám. V súvislosti s touto epizódou je zaujímavý prípad, v ktorom v roku 1998 obchodného partnera Skuhrovej exmanželky zatkli na letisku Schwechat s 31 kilami kokaínu v batožine.

Hovorcom Kaliňáka je Erik Tomáš. V rokoch 1999 až 2006 bol tvárou spravodajstva televízie Markíza, kde mu výrazne pomáhal vtedajší šéfredaktor a neskorší politik Ľubomír Lintner. Keď prišiel spolumajiteľ Markízy Pavol Rusko o vplyv, Tomáš musel z televízie odísť.
Tomáš sa venoval najmä kriminalite. Jedným z jeho najkontroverznejších počinov bol rozhovor s bosom slovenského podsvetia Mikulášom Černákom v roku 2002. Tomáš sa vtedy obhajoval, že išlo o exkluzivitu, ktorú v ostatných médiách citovali. Okrem toho sa mu podarilo dostať sa aj s kameramanom priamo do vily Elektra v apríli 2000, keď z nej kukláči za pomoci výbušnín odvádzali Vladimíra Mečiara na výsluch. V lietadle sprevádzal aj bývalého šéfa SIS Ivana Lexu v júli 2002 počas jeho deportácie z Juhoafrickej republiky, kde sa ukrýval.
Tomášova chvíľa prišla opäť po voľbách, keď ho zobral k sebe za hovorcu minister vnútra a podpredseda Smeru Robert Kaliňák. Mnohých to prekvapilo, možno aj preto, že Tomáš dovtedy udržiaval veľmi priateľské vzťahy s Martinom Maruškom, blízkym spolupracovníkom predsedu SDKÚ Mikuláša Dzurindu. http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/hovorca-smeru-prestahoval-do-milionarskej-stvrti.htmlhttp://www.necenzurovane.net/11/cirkev.html
http://www.pluska.sk/plus7dni/zaujalo-nas/prisne-tajna-svadba.html
http://www.cas.sk/clanok/37521/kalinakova-priatelka-zuzana-bola-agentkou-sis.html
http://www.topky.sk/cl/10/1335180/Sefom-novej-tajnej-sluzby-bude-Skuhra--Exkolega-Kalinakovej-manzelky-