Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Láska po kresťansky, Matovičov poslanec Kuffa napadol babku, tá mu vylepila facku


Obyčajní ľudia , Kresťanskodemokratické hnutie

11/2015

Kresťanská láska po svojom. Poslanec parlamentu Štefan Kuffa napadol starú babku. Tá mu to vrátila aj s úrokom a vylepila mu jednu facku. Kuffa incident nenechal len tak a na babku dokonca podal trestné oznámenie. Kvôli čomu sa pochytili?

Kuffov syn Michal stavia načierno, teda bez stavebného povolenia, chatu v obci Pavľany na východnom Slovensku. To roznevalo vlastníkov pozemku, po ktorom chodia nákladné autá a ničia tak pôdu. Za samotným poslancom Národnej rady sa vybrala babka (79), ktorú vytočilo, že jej pozemok neustále brázdia nákladné autá.

Keď sa však stretla so Štefanom Kuffom osobne, dočkala sa nemilého prekvapenia. "Vy viete, kto som ja? Ja som poslanec," bola poslancova odpoveď, tvrdí babka, keď sa ho pýtala, čo to má znamenať. Následne mal podľa jej slov do nej vraziť, z čoho mala mať aj modriny. Babka nezaháľala a Kuffovi vylepila za to jednu facku.

"Určite má a ja mu dôverujem," odvetil otec na otázku zákonodarca, či jeho syn má povolenie. Ako nakoniec vysvitlo, Michal Kuffa stavia chatu na svojom pozemku, ale bez stavebného povolenia. Ten sa k celej kauze zatiaľ nevyjadril.

Kuffa mieri do KDH plus

Kuffa v Oľano končí. V blížiacich sa parlamentných voľbách by mal zamieriť od Matoviča do KDH. Okresná rada KDH v Novom Meste nad Váhom ho nominovala na kandidátku do nadchádzajúcich parlamentných volieb.

Ak by KDH Kuffu na kandidátke potvrdilo, mal by veľkú šancu sa dostať opätovne do Národnej rady SR. Žeby OľaNO končilo?
http://www.topky.sk/cl/10/1511697/Matovicov-poslanec-Kuffa-napadol-babku--ta-mu-vylepila-facku--Sarvatka-kvoli-synovej-chate