Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


SMER nemá peniaze na zdravotné sestry, ale pre štát ktorý spolupracuje s ISIS nájde niekoľko miliónov


Smer

13 000 000€

12/2015

Takmer všetci imigranti, ktorí prichádzajú do EÚ idú cez Turecko.

Všetka ropa, ktorú predáva islamský teroristický štát: ISIS ide cez Turecko, navyše podľa viacerých zdrojov tento predaj a kúpu od teroristov zabezpečuje priamo Erdoganov syn. Nehovoriac o vyzbrojovaní teroristov islamského štátu - viď. novinár Tureckého pôvodu, ktorý zachytil a nahral presúvanie zbrani ISIS z Turecka, ktoré išli ako humanitárna pomoc.
Tak tohto človeka teraz Turecko chce odsúdiť na doživotie. EÚ namiesto toho, aby podporilo tento hrdinský čin novinára o tom mlčí, mlčia aj všetky neziskovky a organizácie hrajúce sa na ochranu práv a občianskych slobôd. Tvrdenia tohto novinára potvrdilo po útoku Turecka na Ruské lietadlo aj samotné Rusko. (Útok na Ruský bombardér Tureckou stíhačkou prišiel potom, čo Ruské letectvo úspešne zlikvidovalo kolóny aut s cisternami, ktoré prevážali ropu smerujúcu do Turecka).
https://en.wikipedia.org/wiki/Can_D%C3%BCndar

Namiesto toho, aby sa na Turecko uvalilo embargo a zákaz bilaterálneho obchodu s EÚ + rôzne sankcie za podporu teroristov, Turecko dostane od EÚ 3 miliardy na boj s imigrantmi - aby ich nePúšťalo cez hranice a bonus bezvízový styk s EU.
Pritom by stačilo dať tieto miliardy štátom, ktoré susedia s Tureckom, posilniť hraničnú kontrolu a všetko by sa vyriešilo. Avšak tu sa hrá iná hra a na túto hru vládna strana našla 13 miliónov eur. 13 miliónov eur, ktoré nenašla pre zdravotné sestry, učiteľov a iných obyvateľov SR.


Týmto aktom sa Slovensko pripája k štátom, ktoré spolupracujú s teroristickou organizáciou ISIS. Bez súhlasu jeho občanov, bez najmenšej podpory obyvateľstva SR.
https://en.wikipedia.org/wiki/Can_D%C3%BCndar
http://www.noviny.sk/c/slovensko/fico-slovensko-posle-turecku-napomoc-s-ute%C4%8Dencami-13-milionov-eur
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=996325000415369&set=a.695169743864231.1073741836.100001136350569&type=3&theater