Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Spolupráca SMERu, Most-hídu a KDH pri zavádzaní totalitných praktík


Smer , Kresťanskodemokratické hnutie , Most - Híd

0€

12/2015

Protiteroristické zákony umožnia vládnej strane označiť osoby podozrivé z terorizmu, bez nejakých dôkazov a vyšetrovania. Vládna strana SMER hovorí len o zameraní na imigrantov. Ak však človek pouvažuje nad touto zmenou pochopí, že táto zmena je zameraná proti obyvateľom Slovenska.

Ak by bola zameraná len proti teroristom, stačilo upraviť tento zákon tak, že sa netýka občanov so Slovenským občianstvom a osôb s trvalým pobytom v SR posledných 10 rokov. Tým by boli nevinní obyvatelia SR chránení.

A kto bude označený za teroristu a nedobrovelne držaný niekoľko dní? Existujú nejaké fixné pravidla definície teroristických činov, alebo bude stačiť vás označiť, že ste terorista? (tu navstáva otázka, čo všetko môžu za ten čas do človeka dostať a ovplyvniť jeho psychiku - rôzné psychoaktívne látky spôsobujúce trvalé zmeny psychiky).

Ďalšou zaujímavosťou je vypnúť nepohodlné internetové stránky. Taktiež obmedziť právo na zhromaždenie a zakazovať nepohodlné protesty. Prečo? lebo nikde nevyšla žiadna definícia na základe ktorej bude niekto posudzovaný ako terorista.

A pri okresávaní týchto slobôd prichádzajú na pomoc SMERu jeho akože nepriatelia Most-Híd(prepojenie so SMERom cez Villagího) a KDH (dlhodobá spolupráca).


https://dennikn.sk/312744/smeru-mozno-prejde-zmena-ustavy-teroristov-nuka-sa-most-hid-chce-ustupok/
http://www.teraz.sk/slovensko/most-hid-protiteroristicke-zakony-nr-sr/168912-clanok.html