Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Za nájom neplatil, ale milenke kúpiť šaty za tisícky eur mu problém nerobí


Sme rodina

0€

07/2012

Podľa skutkov poznáš človeka.
Kollár, ktorý dlží nájom za pozemky nemá problém svojim milenkám kupovať oblečenie za 25 000 Eur. Majitelia niektorých pozemkov v časti Záhradište sa hnevajú, že Kollár na nich postavil vleky bez ich súhlasu. Sťažujú sa, že Kollár im vyše roka neplatí nájom.
Ešte v marci 2009 ho vyzvali cez neziskovú organizáciu Horevital, ktorá ich zastupuje, k stanoveniu nájomnej zmluvy sedem eur za štvorcový meter (210 Sk). Pri rozlohe 11 292 štvorcových metrov žiadajú od Kollárovej firmy zaplatiť ročne 79-tisíc eur (2,38 milióna Sk).

Požadovaná cena vlastníkov pozemkov za nájom bola vyššia, ale ak ste vlastník ponúknete cenu, buď ponuku prijímaš alebo nie, po prípade nájdeme kompromis, inak sa zbaľ a hľadaj si inú lokalitu.
Inak ako aroganciou sa nedá nazvať to, že Vám niekto postaví na vašom pozemku vlek, to bez Vášho súhlasu a ešte si stanoví cenu akú vám je za nájom ochotný dať. Buď to ber alebo nedostaneš nič! Lebo JA som niekto! (súdov sa nebojí, že by pre dobré vzťahy s Fedorom Flašíkom?). Pritom kúpiť handry milenke za 25 000 na jedno použitie mu problém nerobí.

Ak si vezmeme priemernú Slovenskú rodinu, tak mesačne z tých mizerných výplat dokáže ušetriť maximálne 100 eur ak aj to. 100 eur x 12 (mesiacov) to máme 1200 eur ušetrených za rok. 25 000 eur : 1200 eur = 21 rokov.
Takže priemerná Slovenská rodina, ktorých je 90% by si takéto oblečenie mohla kúpiť za 21 rokov práce.... Smutné... a my po Gorilách ideme znova voliť Gorily... to nikdy nebudeme mať rozum?http://www.topky.sk/cl/100313/1315411/Kralovsky-outfit-mamicky-Heringhovej--Pozrite--za-co-Boris-vysolil-25-tisic---
http://www.pluska.sk/slovensko/spolocnost/boris-kollar-nespokojnym-majitelom-pozemkov-donovaloch-nedam-vydierat.html
http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/boris-kollar-fedor-flasik-kupia-ostrov-korfu.html