Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kažimír: Sám by som dokázal vyžiť aj z menej ako 300 eur


Smer

Bez rodiny by to zvládol

Ale čo sa týka udržania životnej úrovne mojej rodiny, mojej dcéry napríklad, tak toto si určite predstaviť neviem," vyhlásil šéf rezortu financií v diskusnej relácii TV Markíza Na telo v reakcii na otázku diváka.

Vo veľmi dobrej štvrti a v obrovskom dome. Takto býva minister financií Peter Kažimír v hlavnom meste. Do vily, ktorej prenájom stojí 4,5 tisíca eur mesačne, sa presťahoval kvôli rodine. Do práce to má tiež na skok. Ráno tak stíha venčiť aj svojho labradora Rafaela. Vilu pritom vlastní firma Ladislava Reháka, ktorý v minulosti sponzoroval KDH.

Peter Kažimír


V historickej budove, ktorá je zapísaná medzi kultúrnymi pamiatkami hlavného mesta, vlastní až dva byty umiestnené nad sebou. Cena za trojizbový byt sa na tejto ulici pohybuje od 150 tisíc eur vyššie. Doslova cez ulicu býva bývalý minister školstva Čaplovič.
Ak sa ministrovi, ktorý to má tak na Úrad vlády ako aj na ministerstvo kúsok, zunuje hluk veľkomesta, môže využiť vidiecky dom v obci Hrádok pri Novom Meste nad Váhom. V lesnom prostredí ako aj v záhradách na piatich ároch má minister dostatočný priestor na regeneráciu.

Luxusné domy, drahé doplnky, drahé oblečenie, luxusné auta... to sú veci o ktorých sa môže bežnému občanovi Slovenska len snívať, pritom občan platí dane, odvody, z ktorých žijú aj nami volení zástupcovia ľudu, ktorí stále sľubujú a ....


http://ekonomika.sme.sk/c/6559639/kazimir-sam-by-som-dokazal-vyzit-aj-z-menej-ako-300-eur.html
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/byva-obrovskej-vile-minister-kazimir-plati-za-najom-tisice-eur-mesacne.html
http://www.topky.sk/cl/100535/1341320/Luxusne-domy-a-exkluzivne-adresy--Takto-si-ziju-nasi-ministri-