Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Procházka pôjde do vlády s Ficom a divadlo Kollára


Smer , Sieť , Sme rodina

01/2015

Procházka stal od rozdelenia a vzniku samostatnej SR na čele organizácií pripravujúcich vstup SR do EÚ. Je osobným dobrým priateľom Grošafta, ktorý je hlavným aktérom kauzy Gorila. Jeho údajnú trestnú činnosť doteraz SMER so svojou bábkou Gašparom neprešetrili. Grošaft vlastní agentúry, ktoré manipulujú prieskumy podľa politickej pohľadavky. Navyše Procházka obral obyvateľov SR v prospech Penty o milióny EUR. Penta má dlhodobo vynikajúcu podporu od SMERu a za jeho vlády im rapídne rastú tržby.
Prepojenia SMERu a Procházkovej Siete sú známe od jej začiatku. Tak aktuálne priznanie Procházku, že pôjde do vlády aj so SMERom je prekvapujúce len pre človeka vytvárajúceho si názor na základe propagandistických médií ako je Markíza, SME, JOJ, ktoré sú v rukách zahraničných investorov.

Najnovšie Kollár začal útočiť na Procházku a odsudzovať ho za výroky a spojenie so SMERom. Niekto neznalý Kollárovi vzdá hold a možno ho to ešte viac utvrdí v tom, že Boris - milovník žien, bez ohľadu na farbu pleti, je ten správny politik.
Avšak pre tých nevzdelanejších, treba si uvedomiť, že Kollár je dlhooročný priateľ s Flašíkom a Monikou Beňovou. Flašík je jedným zo základeteľov SMERu a vodcom Piešťanskej vetvy SMERu.


Clanok o spolupráci a spoločnom biznise Kollára a Flašíka zhodou okolnosti zmizol z interetu:
http://www.pluska.sk/showdoc.do?clanok=546324

Avšak nie všetko sa dá ukryť a odstrániť:Pritom Kollár a jeho firmy dostali najväčšie dotácie a eurofondy zrovna za Ficovej vlády. Je to až taká zhoda okolnosti? Pritom sa pošuškáva, že Fico vytvoril SMERodina s cieľom ubrať hlasy Kotlebovi.http://www.hlavnespravy.sk/boris-kollar-vyzyvam-ludi-aby-nevolili-prochazku/733050
http://svetforum.sk/viewtopic.php?f=7&t=594