Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


SaS a obrovské odstupné pre ich nominantov v TEKO


Sloboda a Solidarita

10/2011

Sulík: Neotravujte mi pekný deň

Predsedu NR SR sme v stredu požiadali o reakciu, ako je to možné, že aj napriek jeho sľubom majú nominanti SaS naďalej v zmluvách nárok na obrovské odstupné.

Jeho asistentka Tatiana Tóthová nám ešte v ten istý deň zavolala s tým, že sa mýlime a nominanti ich strany nemajú také zmluvy, o akých sme jej napísali, a nedostali by ani odstupné vyše 100 000 eur.

Zároveň nám prisľúbila, že nám vo štvrtok zašle aspoň stručnú reakciu R. Sulíka. Keďže to sa nestalo, v piatok sme oslovili R. Sulíka počas jeho návštevy obce Veľká Ida pri Košiciach.

„Azda si nemyslíte, že poznám detaily všetkých pracovných zmlúv? Nehanbíte sa, že sa ma na to pýtate tu pred kostolom? Neotravujte mi taký pekný deň. Ak niečo odo mňa chcete, pošlite e–mail mojej asistentke,“ povedal nám predseda NR SR.


PS: Sulikové divadlo sa mu oplatí, veď každá strana so vstupom do parlamentu nad 3% má 1 milión EUR....a to na kampaň nikdy neminú....http://kosice.korzar.sme.sk/c/6089774/zlate-padaky-v-teplarni-kosice-ostali.html#ixzz3y5wg9KCs