Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Matovičová žena a jej kšefty s J&T a 18 miliónov na účte


Nova , Smer , Obyčajní ľudia

18 000 000€

01/2016

Igor Matovič má na krku extrémny finančný škandál. Väčší ako kauza CT či kauza kompa a podobne. Namiesto toho, aby sa k nemu vyjadril, zbabelo mlčí. A horúce gaštany z pahreby zaňho musí ťahať manželka Pavlína.

Prednedávnom som uverejnil dva blogy. Vychádzali z výpisov z bankových účtov manželky Igora Matoviča, pričom k jednému z kont (v J & T banke) mal prístup aj sám predseda OĽaNO-Nova. Na základe oficiálnych dokumentov, ktoré som získal od anonymného zdroja, som dokázal, že Matovič a jeho manželka nie sú žiadni obyčajní ľudia, ale zbohatlíci. Ich finančná hotovosť predstavuje takmer 18 miliónov eur. Medzi takzvanou rodinnou firmou Regionpress a účtami pani Matovičovej prebiehali mimoriadne podozrivé transakcie. A čerešničkou na torte je fakt, že Igor Matovič si s polovičkou kúpili za 10 miliónov eur zmenku J&T Private Equity B.v. (JTPE) 2015/293.

V jednom z predchádzajúcich blogov som na túto tému napísal:

„Nákupom tejto zmenky za horibilnú sumu investovala rodina Matovičovcov do J&T Private Equity Group, ktorá samu seba definuje ako cyperskú štruktúru. Ako je dobre známe, Cyprus bola, je a ešte dlho bude práčkou špinavých peňazí a diaľnicou daňových únikov nielen pre celú Európsku úniu, ale aj pre Rusko a niektoré blízkovýchodné krajiny. Touto formou investovania si Igor Matovič definitívne strhol masku takzvaného obyčajného človeka, spod ktorej sa na nás pozerá tvár politickej gorily. A čo je ironické a symptomatické zároveň, asistuje mu pri tom Daniel Lipšic, ktorý má taktiež problémy s finančnou disciplínou.“

Oba moje predchádzajúce články si prečítali desiatky tisíc ľudí, čo nepochybne nerobilo dobre preferenciám Igora Matoviča a jeho fiktívnej strane OĽaNO-Nova. Zrejme preto prinútil svoju manželku konať, na základe čoho mi administrátor blogu Pravda.sk oznámi:

„Po výzve pani Matovičovej, že vaše články obsahujú jej osobné údaje, sme posledné dva články vymazali.“

Konanie administrátora úplne chápem a aby som Pravde nespôsoboval ďalšie problémy, pod týmto článkom neuverejňujem kópie výpisov z účtov pani Matovičovej a jej škandalózneho manžela Igora.

Chcem len pripomenúť, že Igor Matovič nenašiel odvahu vysvetliť pochybné a podozrivé finančné prevody z účtu firmy na kontá manželky. Zbabelo sa vyhol vysvetleniu, prečo si kupuje zmenku od cyperskej schránky s logom J & T. A ešte zbabelejšie za seba nechal konať svoju manželku, ktorá požiadala administrátora o vymazanie mojich ostatných dvoch blogov.

Pravda sa však umlčať nedá. Aj keď sa o to usiluje taký talentovaný manipulátor ako Igor Matovič.

Dlho si kladiem otázku, prečo sa všetci politici, najmä opozícia ozýva len pár mesiacov pred novými voľbami. Prvé tri roky nie je počuť takmer o nikom. Navyše prvé mesiace vo vláde Matovič spolupracoval otvorene so SMERom. Dávno sa vie, že firmám Penta a J&T sa obzvlášť darí počas vlád SMERu. S Pentou majú rozdelené sféry vplyvu na Slovensku...jedna zdravotníctvo, paraplyn... druhá skôr rekreáciu (TMR). Po odhalení kšeftovania Matovičovej ženy s J&T je viac než pravdepodobné, že aj Matovič spolupracuje so SMERom. Kedže Matovič nemôže inak ako útokom na SMER zaujať robí to, čo vie aj s prepáčením SMERu.

Milióny na účte na Cypre vytiahol Pellegrini v predvolebnej diskusii 2020:
https://www.mojevideo.sk/video/31aae/matovic_jeho_zena_a_peniaze_v_j_t.html
A ak si myslí Matovič, že Tkáč je čistý ako ľalia, tak treba si naštudovať informácie o jeho otcovi a IRB.

O Matovičovi sa hovorí, že v minulosti bol bielým koňom Majského a aj s tým súvisi lacný odpredaj pozemkov Maotivočovcom od Majského. Začiatky Matovičovho podnikania nie sú doteraz jasne vysvetlené...zrazu zamestnával 2000 ľudí, čo je podľa jeho blízkych osôb nezmysel. S Majským ho spája aj agent ŠTB Budaj, ten bol v minulosti súčasne podporovaný ďalším oligarchom Kmotríkom (jeho strana Zmena zdola..) Teraz si Kmotrík robí zálusk na privatizáci vody a minerálnej vody, pošuškáva sa aj o záujme Činy, ktorá lobuje u Matovičovych oligarchov...


http://kajo2000.blog.pravda.sk/2016/01/16/matovic-chce-utajit-manzelkine-ksefty-s-j-t-a-18-milionov-na-ucte/?utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget