Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Matovičovi robil program človek z Penty - Špirko, ktorý sa spomína aj v Gorile


Obyčajní ľudia , Nova

01/2012

Jozef Špirko (Penta) sa zúčastňoval aj na stretnutiach strany Obyčajní ľudia a nezávisle osobnosti. Spočiatku jeho prítomnosť a spolupráciu Matovič popieral. Neskôr priznal tieto okolnosti na blogu SMER. Zaujímavé, že Matovič je ten, ktorý na všetkých vyťahuje detektor lži.
Matovič s Hlinom chodieval pomerne pravidelne na akcie Gorila, ktoré boli namierené proti Pente. Dlhé roky sa dušoval, že je proti rodinkárstvu /tu je zaujímavé si obnoviť fakt, že jeho bratrancom je Viskupič:)) a proti korupcií.
Pritom spolupráca politickej strany s podnikateľom (Jozef Špirko má desiatky firem v orsr: http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=%8Apirko&MENO=Jozef&SID=0&T=f0&STR=1) je jasný korupčný škandál. A nie je možné, aby sa firmy a predstavitelia firiem stretávali s politikmi.
http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=%8Apirko&MENO=Jozef&SID=0&T=f0&STR=1

Video, kde bol zaznamenány Špirko na rokovaní strany boli z internetu vymazané.
https://www.youtube.com/watch?v=-uw1UrT-aJA&feature=related

Aké hysterické scérny robil Matovič na Fica, keď boli podozrenia, že bol s Haščákom v byte. Tvárili sa že sa im nepáči prehnitá a špinavá politika a pritom používajú minimálne tak špinavé praktiky.

Treba pouvažovať, či strana Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti nie je prvou stranou vytvorenou Pentou, ktorá je v parlamente.
Penta v plnej svojej kráse, Špirko je ten úplne naľavo.


http://www.cas.sk/clanok/217011/igor-matovic-na-stranickom-stretnuti-program-nam-pise-pentak.html
http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=%8Apirko&MENO=Jozef&SID=0&T=f0&STR=1
http://necenzurovane.net/12/penta.html