Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Sulík si vie predstaviť spoluprácu s Procházkom


Sieť , Sloboda a Solidarita

0€

02/2016

Procházka, ktorý ťaží najmä z obrovskej kampane množstva bilboardov a reklám po celej SR. Táto kampaň a pôvod jej financovania doteraz necháva množstvo otázok nevysvetlených. Ako právnik vysúdil Pente od obyvateľov SR milióny EUR (v kauzách Procházka versus Slovensko).
Taktiež sa o ňom hovorí, že ho sponzoruje Penta. Procházka sa v minulosti vyslovil, že by šiel do spolupráce aj so SMERom. Avšak po následnom negatívnom prijatí tohto oznámenia zmenil rétoriku.

Zaujímavosťou je, že najnovšie sa vyjadril za spoluprácu so Sieťou a Procházkom aj Sulík:
Šéf SaS Richard Sulík si vie v pozícii premiéra predstaviť aj Radoslava Procházku (#Sieť), ktorý sa netají tým, že má záujem otvárať premiérske témy. Sulík hovorí o prípade, v ktorom by sa naskytla po voľbách príležitosť vytvoriť pravicovú vládu.
“Som za to, aby v prípadnej pravicovej koalícii postavila premiéra najsilnejšia strana. Ak by ňou bola (#Sieť) na čele s Procházkom, tak úplne bez problémov. Premiérsky post patrí šéfovi najsilnejšej strany,” povedal dnes Sulík v diskusnej relácii TA3 V politike. Do termínu volieb musia podľa neho stredopravé strany urobiť všetko pre to, aby sa takáto možnosť naskytla. Smer-SD zo spolupráce po voľbách vylúčil.


http://www.hlavnespravy.sk/sulik-si-vie-v-premierskom-kresle-prestavit-aj-prochazku/741412