Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Fico pomáha prevážať ilegálnych imigrantov do Európy slovenskými vlakmi


Smer

0€

02/2016

Bábkar Fico najprv podporoval imigráciu, keď však Kotleba organizoval protest v Bratislave a začala mu stúpať podpora Fico zrazu začal rozprávať, že je proti imigrantom. Avšak všetci jeho europoslanci hlasovali za príjímanie imigrantov, taktiež sú projekty azylových domov, na ktorých budú zarábať osoby spriaznené so SMERom.
Nehovoriac o príjme imigrantov - Afričanov potajomky v noci na Košické letisko. A najnovšie sa dozvedáme, že políciu ktorú Fico poslal strážiť hranice na juh Európy pomáhajú nakladať imigrantov do vlakov ŽSR a prevážať ich do Európy.

Keď sa jeden zo Slovenských policajtov opýtal prečo ich nakladajú do slovenských vozňov (vagóny ŽSR) – celá vlaková súprava, bolo mu odpovedané neboj sa, oni idú do Rakúska. Náš zdroj uviedol, že je zhrozený, že mali isť chrániť hranice a zatiaľ ich tam pomáhajú nakladať do vlakov a len v pondelok naši policajti asistovali pri naložení 1100 utečencov.
Táto kolaborácia Ficovej vlády s ilegálnou imigráciou je vážnou hrozbou Slovenskej republiky. Každý kto napomáha nelegálnej činnosti, je spolupáchateľom trestného činu prevádzačstvo.
§ 355 ods.1 (Trestného zákona); Kto pre osobu, ktorá nie je štátnym občanom Slovenskej republiky alebo osobou s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, organizuje nedovolené prekročenie štátnej hranice Slovenskej republiky alebo prechod cez jej územie, alebo také konanie umožní, alebo v ňom pomáha, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
Natíska sa nám otázka na Generálnu prokuratúru SR prečo mlčí a nezačne konať. Nie je možné, aby pre spolužiactvo by bol niekto chránený a iní bežní ľudia boli obviňovaní!


http://www.spolocnezaslovensko.sk/fico-opat-klame-obcanov-slovenska-a-podporuje-po-tichu-priliv-ilegalnych-imigrantov/