Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Boris Kollar si kúpil okultistický náramok v cene bytu


Sme rodina

0€

04/2013

Boris Kollár by sa mal po uliciach Bratislavy nepochybne premávať s ochrankou. Na ruke totiž nosí briliantový náramok za osemdesiattisíc dolárov(v prepočte viac ako 61-tisíc eur).

Za módno-okultistickú ozdobu zacvakal neuveriteľnú sumu - osemdesiattisíc dolárov! Tomu sa teda hovorí parádna investícia. V rovnakej hodnote by si totiž mohol dať pokojne postaviť päťizbový bungalov či kúpiť menší byt v Bratislave.

Trendová ozdoba rozhodne nie je hocijaká. V zahraničí sa teší veľkému úspechu a zdobí ruku nejednej filmovej či speváckej hviezdy. Madonna, Miley Cyrus a Ashley Tisdale nosia tajomné náramky pôvodom siahajúce až do starovekých tibetských zvitkov, ktoré opisujú záhadnú krajinu menom Šambala ukrytú v centre Ázie.

Je dobré známe priateľstvo Kollára s Monikou Flašikovou Beňovou, ktorá je tiež uznávačkou kabaly.


Kollár s Monikou Flašíkovou Beňovou:


Komentár:
Kollár sa tiež nechal počuť, že je zástancom Kabaly. Kabala je tajná doktrína Židovstva a slobodomurárov. O Madone sa taktiež hovorí, že je kráľovnou na vrchole Kabaly Nového svetového poriadku (o tom svedčia aj jej každoročné koncertné turné v Izraeli, často je Izrael prvým štátom). Podobne aj Cyrus o sebe hovorí, že je členkou kabalistického kultu. Cieľom kabaly je deštrukcia iných národov, rodiny, náboženstiev. Kabalisti veria v znovuskriesenie skrz hriech - privolávajú mesiáša vykonávaním zla: pedofília, incest. Deštrukcia civilizácie privolá mesiáša a postavia nový svet podľa kabalistických pravidiel.


http://blackbag.gawker.com/is-madonna-the-kabbalistic-queen-of-the-new-world-order-1691702348
http://collegecandy.com/2013/06/11/celebrity-kabbalah-bracelet/
http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/boris-kollar-nevie-co-peniazmi-kupil-si-naramok-cene-bytu.html