Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Podporili štátny prevrat na Ukrajine a nacistické strany pri moci dosadené vonkajšou silou


Obyčajní ľudia , Most - Híd , Smer , Nova

0€

03/2014

Na Ukrajine prebehol štátny prevrat.
Tí, čo prevzali moc, použili násilie, zbrane a opakovane sa dopustili minimálne trestného činu ,,Útoku na verejného činiteľa”, podľa § 155 Tr. zákonníka SR, dokonca s následkom ublíženia na zdraví a smrti.

Podobný paragraf platí aj na Ukrajine.

Násilníkov priamo na mieste činu podporovali predstavitelia USA, ako Nuland, Kerry, McCain a ďalší, predstavitelia EU a okolitých štátov, ako Schwarzenberg, Kocáb, alebo minister zahraničia SR, Miroslav Lajčák, ktorý tak zrejme konal nielen so súhlasom predsedu vlády Roberta Fica a celej vlády, ale jeho cesta na Majdan, kde podporoval a podnecoval páchateľov trestného činu, bola pravdepodobne platená z rozpočtu MZV SR.

Tento ozbrojený prevrat bol financovaný mimovládnymi organizáciami, ktoré pôsobia aj u nás a v poslednom čase stoja za všetkými ,, farebnými revolúciami” vo svete. Chcete vedieť, ako po tomto ,,demokratickom” prevzatí moci za asistencie tajných služieb USA, dopadne Ukrajina?

Tento trestný čin je trestným činom aj v Ukrajinskom právnom systéme.

Porušili účasťou na tomto trestnom čine, M. Lajčák a jeho nadriadený R. Fico zákony SR tým, že na území cudzieho štátu podnecovali páchateľov na skutok, ktorý je na území SR trestným činom, resp. v súčasnosti schvaľujú zjavne nezákonný stav, ktorý vyplýva z dokonania tohto trestného činu?

Môže predstaviteľ štátu, podnecovať páchateľov na spáchanie skutku, ktorý je na území jeho štátu klasifikovaný, ako trestný čin, na území druhého štátu?

Týmto trestným činom došlo na území Ukrajiny k násilnému prevzatiu moci páchateľmi.

Prevrat podporil aj Lipšic, ktorý osobne rečnil na Majdane. Taktiež Jozef Kollár, Juraj Droba (Nova).

Ďalší, ktorí podporili Majdán: František Šebej (Most-Híd).

Aktuálne sa o Ukrajine nerozpráva. Bola urobená vynikajúca Francúzska reportáž poukazujúca na fakt, že Ukrajinu ovládli fašistické skupiny: Pravý Sektor, Azov, Trojzub.

Azov:
Zaujímavosťou na Ukrajine je, že nacisti podporujú Izrael - bielá vlajka. Dôvodom je, že vodca pravého sektoru je Žid - Dmitry Yarosh. Taktiež aj Ukrajinský prezident Poroshenko a väčšina vlády. Tým došlo k historickej zaujímavosti, pokiaľ v minulosti nacizmus pôsobil proti Židom, aktuálne sa so Židovstvom spojil.

http://sclabonia.sk/2014/09/analyza-diania-na-ukrajine-v-historickych-suvislostiach/
http://domino50.blog.pravda.sk/2014/03/11/dopustili-sa-fico-a-lajcak-skutku-ktory-je-v-sr-trestnym-cinom/
http://axon.blog.pravda.sk/2014/03/11/politika-zemegule-je-v-rukach-teroristov-na-slovensku-je-v-rukach-samolubych-obmedzencov/
http://svet.sme.sk/c/7095139/lipsic-recnil-na-majdane-ukrajincom-slubil-rokovat-o-pomoci.html
https://www.facebook.com/hejobcane/videos/947041452048865/?fref=nf