Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Podpresedníčka SaS nerozumie opornému bodu programu strany


Sloboda a Solidarita

0€

02/2016

Prosím vás, vysvetlí mi niekto, ako môže podpredsedníčka strany SaS, tretia najvyššie postavená osoba v tejto strane, nerozumieť vlastnému programu, na ktorý má byť expert?

Hovorím o Jane Kiššovej, ktorá za túto stranu sedí v parlamente, je členkou ústavnoprávneho výboru a je to Sulíkova pravá ruka. Jana Kiššová je taká dôležitá osoba, že ju Sulík na kandidátke postavil na tretie miesto, hneď za Galka. Spolu so Sulíkom chodia po Slovensku a ľuďom na meetingoch vysvetľujú ekonomický program.

V čom je teda problém?

Jana Kiššová nedávno natočila video, v ktorom ľuďom vysvetľuje, ako funguje saskárska reforma odovodov – odvodový bonus. Na tom by nebolo nič zlé, keby tomu sama rozumela a nevysvetľovala to zle. Ešte väčšia tragédia je, že ju na to nikto v strane neupozornil, a video zdieľala nielen poslankyňa, ale aj strana SaS na svojej fan stránke.

Mne je jasné, že nie každý v strane môže byť expertom na všetko, ale odvodový bonus je vlajková loď SaS a Jana Kiššová je nielen tretia najvyššie postavená osoba v tejto strane, ale podľa ženského magazínu, ktorý strana nedávno vydala, je aj expertom na podnikateľské prostredie, pretože citujem: „Jana má podnikateľské prostredie odžité. Na vlastnej koži celé roky vnímala, čomu musia podnikatelia čeliť.“


http://kuruc.blog.sme.sk/c/405123/v-sas-nepoznaju-vlastny-ekonomicky-program.html