Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Boris Kollár a jeho spoločné fotky s bosmi podsvetia


Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , Nova , Sme rodina

0€

03/2016

Kollár ešte pred voľbami priznal, že sa kamarátil s mafiánom Petrom Steinhübelom, poznali sa z detstva. Bol s ním aj v jednej firme, hovoril, že mu len požičal peniaze.

Po voľbách unikli fotky, kde je Kollár s ďalšim mafiánom - Piťom - bývalým bossom Bratislavskej mafie.

Denník SME informoval, že v rokoch 1990 Kollár obchodoval s drogami. On to poprel.


Sulík ešte pred dnešným rokovaním s Kollárom na otázku, či sa dá zostaviť slušná vláda s ľuďmi, ktorí majú styky s mafiou, povedal: “S tou, čo je za mrežami?”

Richard Sulík sa s Borisom Kollárom o fotkách, na ktorých je s Piťom, bavil a verí mu, že to bolo náhodne stretnutie. Z koalície ho to nediskvalifikuje. “Máme 150 poslancov, nemáme 2000 poslancov na výber,” povedal Sulík.

Hovorili aj o podozreniach, že Kollár obchodoval s drogami. Kollár povedal, že s tým nič nemal. Sulík mu verí. Kolláar sa zriekol nominácií vo vláde a to je podľa Sulíka dôležité. “Ak by chcel páchať zločin, ako by to robil, keď nechce mať žiadnych nominantov vo vláde,” dodal.

Kollár chce ako ministra vnútra Daniela Lipšica. Je zaujímavé, že Sulíkovi nevadia stretnutia jeho potenciálnych partnerských strán s mafiou. Aj toto hovorí o veľkosti charakteru politikov. Ktorí za účelom zostavenia vlády urobia všetko...


https://dennikn.sk/401075/boris-kollar-ma-fotky-pitom-na-kube-sa-stretli-len-nahodou/
http://aktualne.atlas.sk/slovensko/politika/boris-kollar-pito-spolocnych-fotkach-co-spaja-zlocinca-podnikatela.html