Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Fico klamal o imigrantoch, ich prísun do SR pokračuje, 149 Iračanov je v Ivanke pri Nitre


Smer

0€

03/2016

Spočiatku bol Fico za prijímanie imigrantov, taktiež jeho všetci europoslanci hlasovali za príchod imigrantov do SR. Od hromadného protestu proti prijímaniu imigrantov ktorého sa zúčastnilo cca 10 000 ľudí Fico zmenil rétoriku a verejne začal vystupovať proti prijímaniu imigrantov - i keď v tichosti podpisoval ich príchod.

Len nedávno priletelo pod rúškom noci do Košíc lietadlo s Afričanmi. Ako koná Fico po voľbách? Robí opak toho čo sľuboval a príchod imigrantov na územie SR pokračuje.

Aktuálne prišlo 149 imigrantov do Ivanky pri Nitre. V rámci azylového konania má každý člen právo na to, aby prišla aj celá jeho rodina do 5 rokov. Počet 149 môžme pokojne násobiť desiatimi.
Na jednu osobu štát vynakladá vyše 1500Eur/mesačne zo štátneho rozpočtu, teda peňazí daňových poplatníkov. Je paradoxom, že keď mnohé organizácie na pomoc ženám v núdzi, dôchodcom bez bydliska požadovali od štátu finančnú podporu, štát im odmietol poskytnúť čo i len 400 Eur mesačne. Ak slovenský dôchodca prežije s 300 eurami, matka na materskej s 250 eurami, prečo imigranti potrebujú 1500€?

Integračný projekt realizuje občianske združenie Pokoj a dobro.
- je zaujímavé, že k informáciám o podpore a výške dotácií od štátu tomuto združeniu sa nedá dopátrať, pričom by malo byť verejné...
- na čele tohto združenia sú:
PaedDr. Martin Čulák
Anton Frič
ThDr. Peter Brenkus, PhD.
Ing. Marian Piterka
Mgr. Stanislav Horák

Zaujímavou osobou je predseda - Stanislav Horák, ten má firmu E&E construct s. r. o, ktorá sa v roku 2014 dosala do straty z 27,8 tis. € na -2,5 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 527,8 tis. €.

Kontakt na "pokoj a dobro": info@pokojadobro.eu bolo by dobré spýtať sa, ako sa dá dostať k ich zdrojom financovania.

Irackým kresťanom by hrozila smrť od IS (islamský štát), ak by zostali v Iraku. Paradox je ale to, že krajinu, ktorá priamo obchoduje s IS (Turecko kupuje od IS ukradnutú Sýrsku ropu a dodáva IS zbrane) podporí EU troma miliardami eur s peňazí daňových poplatníkov, Slovensko dá Turecku desať mil. eur. Za čo? Za dohodu, ktorá spočíva v tom, že ak od nedele 20. marca príde z Turecka na grécky ostrov migrant, ktorý nepožiada o azyl alebo mu azyl neudelia, bude vrátený späť do Turecka. Za každého jedného navráteného migranta vezme Európa jedného sýrskeho utečenca z tábora v Turecku. Tam je ich približne 2,7 milióna. "Všetkých prípadných kritikov ubezpečujeme, že celý proces bude v súlade s európskym a medzinárodným právom na oboch stranách – aj v Grécku, aj Turecku," povedal Fico. Samozrejme dôjde k liberalizácii vízového styku s Tureckom. http://www.hlavnespravy.sk/tento-konvoj-cisterien-isil-u-uz-ropu-do-turecka-neprepasuje/726551

Akoby to nestačilo otvára sa ďalšia brána pre imigrantov: Európska komisia v apríli navrhne členským krajinám Európskej únie zavedenie bezvízového styku s Ukrajinou. S tou Ukrajinou kde prebiehala občianska vojna a kde sú ešte stále rôzne polovojenské skupiny, majúce podiel na vraždení civilného obyvateľstva.Obzvlášť zaujímavo dnes znie plán slobodomurára Richarda Coudenhove-Kalergiho, ktorý v roku 1926 vytvoril plán zmiešania Európskej bielej populácie s inými rasami. "Človek budúcnosti bude zmiešaninou rozličných rás. Dnešné rasy a triedy postupne zaniknú, hlavne z príčiny čoraz menšieho priestoru, času a predsudkov. Euroázijsko - negroidná rasa budúcnosti bude podobná, ako tá v starom Egypte - rozličnosť rasových skupín vystrieda rozličnosť jednotlivcov". Spomína aj Židov, o ktorých hovorí ako o budúcich lídroch sveta. V roku 1947 založil Európsku paneurópsku úniu. Bol iniciátorom vytvorenia rady Európy, ktorá vznikla 1949. Ako mapu EÚ navrhol hviezdičky na modrom podklade (to sa zachovalo až dodnes). Osobám, ktoré sa pričinia o plnenie tohto plánu je udeľovaná Kallergiho cena, zaujímavosťou je, že medzi ocenenými osobami je Merkelová (zodpovedná za príjem miliónov imigrantov do EU, mimochodom židovský pôvod), taktiež Van Rompuy - otec Eurovalu, jeho politika viedla k deštrukcií Grécka, tým zrušenia kontroly imigrantov na hranici s Afrikou. Za fungujúceho Grécka, práve Gréci vracali späť do Afriky utečencov. Ďalším zaujímavým faktom je, že bielych ľudí bolo na svete okolo roku 1900 20%, dnes to je okolo 2,7%.

http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Piterka&MENO=Mari%E1n&SID=0&T=f0&R=0
http://afinabul.blog.cz/1506/slobodomurar-richard-coudenhove-kalergi
http://nitraden.sk/vsetkych-149-irackych-krestanov-je-uz-v-nitre-a-okoli-zacali-sa-zaclenovat-do-spolocnosti/?utm_source=jankak&utm_medium=fb-lo&utm_campaign=facebook-lo
http://golden-dawn-international-newsroom.blogspot.sk/2013/01/the-coudenhove-kalergi-plan-genocide-of.html
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/387088-europska-komisia-v-aprili-navrhne-bezvizovy-styk-pre-ukrajinu/