Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Nielen Kotlebovci chodia do parlaentu ozbrojení, ale chodil aj Slota, Malíková


Ľudová Strana Naše Slovensko , Slovenská Národná Strana

0€

12/2001

Člen slovenského parlamentu za stranu ĽSNS Krupa prišiel na vrátnicu parlamentu ozbrojený. Pištoľ má v legálnej držbe a pri vstupe ju podľa platných predpisov bez problémov odovzdal.
Avšak z tejto nezmyselnosti sa stala udalosť, ktorú všetký západom vlastnené média u nás začali rozoberať na titulkách svojích stránok, novín.
Podľa Kaliňáka, vraj ide o niečo nevidané.
Pritom netreba zájsť ďaleko do minulosti a v roku 2001 chodili do parlamentu ozbrojení aj Jano Slota (tu bolo riziko podstatne vyššie vzhľadom na jeho časté opitosti a poruchy správania v opitosti), Malíková, Moric.
Vtedy tomu média venovali až jeden článok v SME.

Šéfka národniarov Anna Malíková sa priznala, že podobne ako jej bývalí stranícki kolegovia Víťazoslav Moric a Ján Slota aj ona niekedy chodí do parlamentu ozbrojená. Jej manžel Alexander Belousov ju totiž nedávno „vybavil“ malým dámskym revolverom. Jediná žena medzi lídrami slovenských politických strán však nie je jedinou majiteľkou zbrane medzi poslankyňami.

Napríklad Diana Dubovská je držiteľkou viacerých poľovných aj krátkych zbraní. Aj ona podľa vlastných slov nosila v kabelke pištoľ a ako sa priznala, niekedy aj do parlamentu.
http://www.sme.sk/c/194946/nielen-slota-a-moric-chodia-do-parlamentu-ozbrojeni-zbran-si-zaobstarala-aj-malikova.html