Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Mihál: Slovensko potrebuje imigrantov


Sloboda a Solidarita

0€

04/2016

Takmer celá SaS podporuje príchod imigrantov na územie Slovenska. Otvorené slovami je proti len Sulík, či aj skutkami to ešte neukázal.
V podstatne je jedno, aký názor ma Sulik. Keď bude SaS hlasovať tak ho všetci prehlasujú a imigranti sa príjmu.

Najnovšie to potvrzduje aj ďalší člen SaS - Mihál:
Opozičný poslanec parlamentu Jozef Mihál (SaS) je presvedčený, že Slovensko ekonomických migrantov nutne potrebuje. „Slovensko už rok či dva potrebuje v mnohých profesiách ľudí, ktorí sú kvalifikovaní, majú určité znalosti, chcú a vedia pracovať a dnes ich na domácom pracovnom trhu jednoducho niet. Tento fakt bráni niektorým zamestnávateľom rozvíjať ďalej svoje podnikanie, rozširovať výrobu a ponuku svojich služieb. V niektorých profesiách sa zdá, že je slovenský pracovný trh vyčerpaný,“ zdôraznil.

/je zaujímavé tvrdiť takéto nezmysly, keď mnohí ľudia aj v mojom okolí nemôžu nájsť prácu lebo jej niet.../ a my tu chceme dotovať imigrantov a ešte im štát má platiť za prácu (viď 1500 Eur, ktoré dáva štát na jedneho imigranta).


Všimnite si aj hysterický prejav Mihála na videu Vašského...

http://www.konzervativnyvyber.sk/jozef-mihal-sas-je-presvedceny-ze-slovensko-ekonomickych-migrantov-nutne-potrebuje/46151/
http://www.topky.sk/cl/100535/1542359/Problem--co-s-nedostatkom-pracovnej-sily-na-Slovensku-je-zrejme-vyrieseny--Migranti-