Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Krajniak a jeho spojky na Lipšica


Sme rodina , Nova , Obyčajní ľudia

0€

06/2016

Daniel Lipšic je priekopnik politického biznisu. V politike je takmer 20 rokov, vystriedal najviac strán a spolkov spomedzi všetkých politikov. Asistoval pri najväčších privatizáciach. Spolu s rodinou Pčolinských (Vladimír je člen strany Borisa Kollára "pardón Milana Krajniaka" alebo Daniela Lipšica? Sme Rodina - stal pri organizovaní protestov Gorila.

Spojenie Krajniaka na Lipšica nedokazuje len členstvo Vladimíra Pčolinského v SME rodina, ale aj jeho minulosť.

Už je to nejaká doba, čo sa slovenský Facebook hemží platenou reklamou na články osoby vystupujúcej pod pseudonymom „Posledný križiak“ – Milana Krajniaka, bývalého člena KDH, bývalého nominanta tejto strany do štruktúr Fondu národného majetku, bývalého „poradcu“ Daniela Lipšica na ministerstve vnútra, bývalého popredného člena politickej strany NOVA, bývalého podnikateľa, a tak ďalej… Pritom, čo „bývalý“, to „prúser“…

Z KDH odišiel, ako člena štruktúr Fondu národného majetku ho spomína spis Gorila, ako „poradca“ Daniela Lipšica z čias pôsobenia na Ministerstve vnútra má na krku trestné stíhanie (kauza dodávky odpočúvacieho systému), bol členom NOVA, ktorej vznik údajne financovali „biele kone“. Osobne toto Lipšicové združenie zakladal.
http://lipsic.net/clanky/item/78-trochu-o-poslednom-kriziakovi