Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Fico podporuje prehľbovanie straty suverenity Slovenska a vytvorenie europského superštátu


Smer

0€

07/2016

Ficové divadlo pred voľbami, že sme suverenný štát po voľbách prestávajú platiť. Najnovšie sa vyjadril, že podporuje prehĺbenie integrácie Slovenska a vytvorenie akéhosi "superštátu", kde jednotlivé štáty nebudú dohliadať nad kľúčovými kontrolnými organizáciami a nebudú mať takmer žiadnú výkonnú moc. Budú o nás rozhodovať ľudia, ktorý na Slovensku nikdy neboli a nemôžu ani vedieť aké sú naše potreby.

Tento Ficové slová potvrdzuje uniknutý 9 stránový dokument. Ten hovorí o zrušení tajných služieb jednotlivých štátov a vytvorenie spoločnej celoeurópskej tajnej služby, pravdepodobne na štýl FBI. Práva obyvateľov jednotlivých štátov budú podriadené transatlantickej zmluve - TTIP. Imigračná politika bude celoeurópska a jednotlivé štáty stratia všetky možnosti ovplyvňovať ju a odmietnúť imigrančné kvóty. Vznikne jednotný trestný zákon. Bude zavedený jednotný daňový systém.

Každý, kto sleduje politické dianie viac ako len čítaním vie, že Slovensko stratilo suverenitu podpísaním Lisabonskej zmluvy. Podpísanim tejto zmluvy vládou Roberta Fica v roku 2008 došlo k porušeniu ústavy a pošľapaniu našej histórie a nášho národa. Tieto kroky vedú k strate identity Slovákov a k vytvoreniu len jednej vlajky - modrej s hviezdičkami.
Bod Ústavy SR, ktorý Fico hrubo porušil podpísaním Lisabonskej zmluvy:

P R V Á H L A V A
P r v ý o d d i e l
Základné ustanovenia
Čl. 1
(1) Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na
nijakú ideológiu ani náboženstvo.


Je však zrejmé, že protiimigrantské reči pred voľbami slúžili len na získanie určitého počtu hlasov vo voľbách. Vodcovia EÚ dlho pracujú na ovládnutí jednotlivých štátov a Fica trénovali dlho a náhradu nemajú. Súdné sťažnosti, ktoré Fico vypracoval proti nútenemu príjmu boli len divadlom pre nechápajúcich a menej inteligentných voličov vzhľadom na to, že Lisabonská zmluva im je nadriadená. A podpísal ju sám Fico.

Obzvlášť alarmujúce sú vyhlásenia Róberta Fica, ktorý tvrdí že referendá o vystúpení z EÚ u nás neprichádzajú v úvahu. Strana SMER má po voľbách sotva 20%, pričom reálne je možné, že podstatne menej. A s drzosťou idú tvrdiť, že my z EÚ nevystúpime. To obyvatelia SR nemajú právo sa slobodné rozhodnúť, že nechcú byť v EÚ? Taktiež asi všetci zabudli, že vstup Slovenska do EÚ, resp. referendum bolo veľmi tesné a mnoh hlasy tvrdia, že bolo zmanipulované.


https://www.prezident.sk/upload-files/20522.pdf
https://www.voltairenet.org/IMG/pdf/DokumentUE-2.pdf
http://www.hlavnespravy.sk/fico-chceme-aby-europa-bola-silnejsia-ako-globalny-hrac/803293
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/405010/cesko-slovensko-o-brexitu-referenda-u-nas-nebudou-unie-vi-jak-dal.html
http://www.nwoo.org/2016/07/02/exkluzivne-strategicky-dokument-francie-a-nemecka-s-planem-pro-silnejsi-eu/