Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Figeľ a Žembová, aférka so sprchou


Kresťanskodemokratické hnutie

0€

07/2016

Na svetlo sveta sa dostala pikantná mailová konverzácia, v ktorej má ženatý Figeľ svoju spolupracovníčku oslovovať ako „láska moja“ a ona sa následne sťažuje, že bol bez nej v sprche. Obaja aktéri sú z prepisov v šoku a označujú ich za podvrh.


V nočných hodinách v apríli minulého roka má Žembová písať svojmu vtedajšiemu šéfovi, že nevládze pozerať diskusiu s Jánom Počiatkom, na čo Figeľ promptne reaguje. „Odpočiň si, láska moja. Ja som teraz po sprche a idem ešte napísať vyhlásenie k Arménom,“ píše sa v mailoch. Žembová odpovedá: „Sám si bol v sprche? Bezo mňa? No teda...“

Obaja tvrdia, že je to výmysel, hovoria o podlom útoku a komplote. Topky však odhalili nové skutočnosti o tom, že nadštandardný vzťah Jána Figeľa (56) a Natálie Žembovej (40) nie je iba príbeh z ríše fantázie. Na povrch totiž vyplávali nové fakty. Viacerí členovia strany nám pod prísľubom anonymity potvrdili, že škandál sa v strane tutlal rok. Navyše o škandále vedela vraj aj manželka Mária. Práve preto si ju mesiac po chúlostivej komunikácii predseda KDH musel udobrovať.

Figeľ na zverejnené informácie reagoval prekvapene. Podľa neho za nimi stojí neprajník a spojenie so Žembovou okomentoval tým, že vzájomný vzťah označil za "rodinné priateľstvo". Po tom, čo sa KDH nedostalo v marcových voľbách do parlamentu, Figeľ z vedenia strany odstúpil. Dnes zastáva post vyslanca EÚ pre ochranu náboženskej slobody. S manželkou Máriou majú štyri deti, jedno z nich je adoptované.

Žembová teraz pracuje ako sestrička na traumatológii v nemocnici v Šali. Ako sme spomínali, raketovú kariéru v štruktúrach KDH mala zakončiť ako poslankyňa. V minulosti pôsobila ako mníška. Jej vzťah s manželom, s ktorým má tri deti, v súčasnosti krachuje a pravdepodobne vyvrcholí rozvodom.

Takmer pol milióna slovenských korún. Toto je suma, ktorá od Žembovej štvrtého februára tohto roka, teda tesne pred voľbami, pristála na účte kresťanským demokratoch z KDH. Tých do parlamentných volieb viedol práve Ján Figeľ. Štedrú finančnú čiastku poslala na transparentný účet KDH pomocou darovacej zmluvy.

Ako si jednoduchá žena s tromi deťmi na krku a bývalou kariérou mníšky mohla toto dovoliť?

V dnešnej dobe nie je vôbec jednoduché takéto peniaze zohnať. Nie to ešte len tak darovať do strany, v ktorej bola iba pár mesiacov! Viac na kampaň prispel iba bývalý manažér Penty Marián Faktor, a to sumou približne 35-tisíc eur. Ale kde na to zobrala matka troch malých detí, bývalá mníška a moderátorka hlavných správ RTVS?

O takýchto daroch sa hovorí, že slúžia na zakrytie skutočného pôvodu.

Pán Figel sa rad ukazoval s rodinkou na omšiach na Teplickej ulici v Bratislave. Samozrejme, v predvolebnom obdobi. Novomestská časť je totiž velmi bohatá na voličské hlasy. S pánom starostom Nového mesta mal až natoľko dobré vzťahy, že kompromitujúci byt , ktorý ziskal ako sociálny v Starom meste za 17 OOO€, daroval charite...a predstavte si, že ho získala asi sociálne nezabezpečena sestra pána starostu Kusého. Tak tomu sa vraví ,,kresťansky" politik. Avšak jeho kresťanstvo je taký istý klam ako aj jeho reči. O tom svedči podpora Izraela a to, že je členom rôzných sionistických skupín ako: "priatelia štátu Izrael". Pritom sionizmus a kresťanstvo sa vzájomne úplne vylučujú.


http://www.topky.sk/cl/10/1561157/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=sharing-button
http://x.topky.sk/cl/10/1560665/Smeje-sa-im-cele-Slovensko--Nove-a-este-lepsie-vtipy-o-krestanskej-laske-Figela-a-Zembovej
http://www.cas.sk/clanok/423633/milenecka-afera-figela-a-zembovej-pravda-o-pikantnych-mailoch/