Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Slovenská vláda a veľvyslanectvo v Budapešti podporilo pochod homosexuálov, lezieb, transexuáov, bisexuálov, intersexuálov (LGBTI)


Smer , Most - Híd , Slovenská Národná Strana , Sieť

0€

07/2016

Slovenská vláda v zložení stran: Most-Híd, SMER, SNS, Sieť podporila pochod LGBTI v Budapešti. Osobne sa o to zapričinil najmä minister zahraničných vecí - Miroslav Lajčák. Podporu vyjadrili vyvesením dúhovej vlajky z okna veľveslanectva v Budapešti, kde je diplomatom Rastislav Káčer.

Slovenské aktivistické vládne elity si neuvedomujú, že práve rodová ideológia a slabá faktická ekonomická podpora tradičnej rodiny, založenej na manželstve muža a ženy, sa súbežne so slabou faktickou podporou pôrodnosti svojím dielom tiež podpisuje na klesajúcej demografickej krivke Slovenska.

Slovensko a západné transatlantické zahraničie financuje „slovenské“ mimovládky, propagujúce voľný sex, všeobecnú sexuálnu slobodu, smilstvo, sodomiu a feminizmus a papierový opečiatkovaný vzťah kohokoľvek s kýmkoľvek. Z vlastnej zištnej osobnej iniciatívy ministra zahraničných vecí tieto ideológie „vyváža“ aj do zahraničia priamou podporou rodovej ideológie a týchto hnutí v podobe maďarského dúhového Pride.
Životopis Rastislava Káčera:
1992 - politický analytik na ministerstve zahraničných vecí SR (VPN, KDH, DS, MNI)
1994-1998 - styčný diplomat v centrále NATO v Bruseli
2001-2003 - štátny tajomník ministerstva obrany SR, zodpovedný za prístupový proces vstupu SR do NATO
vláda bola tvorená: 2002-2006: SDKÚ-DS, KDH, ANO, SMK
2003-2008 - splnomocnený veľvyslanec SR v USA
vláda bola tvorená: 2002-2006: SDKÚ-DS, KDH, ANO, SMK
2006-2010: SMER-SD, SNS, ĽS-HZDS

Tejto protislovenskej bábke ako vidieť sa darilo za každej vlády a striedanie vlád nemalo na neho dopad. Vlastne na základe jeho histórie môžme predvídať, že patrí medzi kľúčové osobnosti vytvorenia satelitného štátu Slovenska pod riadením USA.


http://www.zemavek.sk/articles/view/slovenska-duhova-hanbasada
http://www.globsec.org/globsec2015/panellist/rastislav-kacer-1