Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Nastal v SMERe rozkol náboženského vyznania? Konflikt Židov a Nežidov?


Smer

0€

07/2016

Takúto spúšť neočakával! Slová europoslanca a zakladateľa strany Smer Borisa Zalu (61) o tom, že Robert Fico by mal do roka skončiť, spôsobili obrovský rozruch nielen na verejnosti, ale aj v radoch ich vlastných zákonodarcov.

Zalovi zazlievajú najmä to, že si dovolil otvoriť ústa a poukázal na problémy najsilnejšieho vládneho zoskupenia. Europoslanec tvrdí, že sa strane snaží úprimne pomôcť, no z kuloárov vychádzajú informácie, že malo ísť dokonca o osobnú pomstu.

Dlhoročného člena Smeru rozzúril fakt, že Robert Kaliňák stále zostáva na poste ministra vnútra aj po škandalóznych odhaleniach okolo Ladislava Bašternáka. Zala si tak pustil ústa na špacír a tvrdí, že minister spolu s Ficom by mali v najbližších mesiacoch odísť, aby nabrali nových voličov. „Súčasné úzke vedenie, predovšetkým Fico a Kaliňák, nie je schopné osloviť tú vrstvu obyvateľstva, ktorá je dnes voľná - mladí, liberálne mestské vrstvy, zelení, sociálni demokrati, proeurópski citiacich,“ povedal Novému Času Zala.

Vyjadrenie: Je zaujímavé sledovať toto divadlo. Obaja, ktorí sa vyjadrili voči SMERu - Beňová, Zala majú podľa stránky: http://deletsme.blogspot.sk/2008/08/iaston-zoznam-idov-mieancov-v-politike.html židovské vierovyzanie a možno sa len snažia zachrániť z potápajúcej sa lode s názvom stran SMER. Kde však títo dvaja zaparkujú, ostáva vo hviezdách. Kaliňák je podľa danej stranky tiež židovského vierovyznania.

Príspevok je od anonymného uživateľa, preto ak máte voči niečomu namietky - prosím kontaktujte nás emailom a definujte rozporuplnú časť aj taktiež navrhovanú úpravu.


http://www.cas.sk/clanok/429293/zalove-vyroky-o-odcObajahode-fica-nastvali-stranikov-pomsta-za-ignoraciu-v-smere/
http://deletsme.blogspot.sk/2008/08/iaston-zoznam-idov-mieancov-v-politike.html