Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Homofób roka/človek nenávidiaci homosexuálov/: Kollár, Šimkovičová, Kotleba


Sme rodina , Ľudová Strana Naše Slovensko

0€

07/2016

Pobijú sa o hlasy v kontroverznom hlasovaní! Ďalší ročník anti-ceny Homofób roka 2015 už pozná svojich nominantov. Nájdeme medzi nimi bývalých straníckych kolegov z hnutia Sme Rodina Borisa Kollára a Martinu Šimkovičovú. Nechýba ani predseda strany Ľudová strana - Naše Slovensko Marian Kotleba či vedenie KDH.

Túto anketu každoročne organizuje Peter Weisenbacher, ktorý figuruje v množstve nezískových organizácií žijúcich zo zahraničných príspevkov. PhDr. Peter Weisenbacher, je aj autorom citátu “Slováci sú malý a ubohý národ, nezaslúžia si nič lepšie ako majú…” Nenávisť k Slovákom vysvetľuje jeho židovský pôvod, preto sa hlási nie k Slovenskému národu, ale k Židovskému.

PhDr. Peter Weisenbacher

Peter Weisenbacher je známy svojimi extrémne liberálnymi, proticirkevnými a protikresťanskými názormi. Je spoluzakladateľom Dúhového Pride-u. Vo svojich vyjadreniach podporuje extrémistické organizácie ako napríklad Femen.

Medzi tie najznámejšie takzvané mimovládne organizácie patria napríklad: Ľudia proti rasizmu na čele s Irenou Biháriovou, Inakosť Martina Macka, Inštitút ľudských práv Petra Weisenbachera, Nadácia Milana Šimečku a niekoľko ďalších. Väčšina mimovládnych organizácií je platená zo zahraničia, či už americkou, alebo inou ambasádou, alebo Nadáciou otvorenej spoločnosti, ktorej nešéfuje nik iný ako George Soros, „filantrop“, ktorý zbohatol špekuláciami na burze. Jeho materská organizácia Open society foundation – OSF prevádzkuje svoje pobočky vo vyše päťdesiatich krajinách sveta, pričom ich hlavnou agendou je rozklad národného, kresťanského a morálneho zmýšľania. Rovnako podporuje potratové programy či organizácie podporujúce samovraždy.
Podľa cigánskej aktivistky Ireny Biháriovej je skoro každý na Slovensku rasista. Za svoje konštatovania dostáva štedré dotácie.

Ďalšie pamätihodné výroky pochádzajú od Michala Havrana z Inštitútu ľudských práv. Okrem toho, že priznáva, že za Ficovej vlády sú ideálne podmienky na naplnenie ich agendy, či jednoznačne prisudzuje cigánsky problém väčšinovej spoločnosti a jej neschopnosti sa s daným problémom „humánne“ vysporiadať, tak nad sebou bez okolkov vynáša rozsudok myšlienkou, že sa musíme zbaviť etnického uvažovania, inými slovami musíme zabudnúť na to, že sme Slováci.

Zatiaľ čo väčšina nominantov na cenu homofób roka zareagovala na výzvu stoicky – alebo vôbec –, šéf Rodiny Kollár sa vytiahol a na svojom facebookovom profile vyhlásil vlastnú verziu ankety. Vulgárne ju nazval „Homokláda roka 2015“.

„Som trocha prekvapená z toho, že autor ankety, pán Peter Weisenbacher si neuvedomuje, že najväčším homofóbom je on sám. Lebo vyzývať verejnosť k otvorenej nenávisti, vyzývať občanov aby hlasovali za najväčšieho homofóba; a vôbec – vyberať a určovať kto je najväčším homofóbom je samé osebe nenávistné,“ napísala Šimkovičová.

Homo aktivista Peter Weisenbacher z IĽP vyhlásil VOJNU kresťanom
http://www.lifenews.sk/content/homo-aktivista-peter-weisenbacher-z-i%C4%BEp-vyhl%C3%A1sil-vojnu-kres%C5%A5anom


Inštitút ľudských práv Petra Weisenbachera: šokujúce pozadie a súvislosti
https://beo.sk/domace-udalosti/1649-institut-ludskych-prav-pozadie-a-suvislosti


http://www.sho.sk/clanok/1389/extremizmus-na-slovensku
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1655652821422453&id=1464024763918594&substory_index=0
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/07/hlada-homofob-roka-boris-kollar-si-trufa.html
http://www.jangaso.sk/preco-smrdi-institut-ludskych-prav/#
http://www.jangaso.sk/preco-smrdi-institut-ludskych-prav/#