Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Podpora USA Lajčákom a jeho ženou - vlastizrada?


Smer , Slovenská Národná Strana , Sieť , Most - Híd

0€

08/2016

Miroslav Lajčák - minister zaharaničných vecí SR a europských záležitosti. Študoval na moskovskom inštitúte v Moskve (kde študovali mnohí SMERáci a oligarchovia v SR, vrátane majiteľov Penty). Od roku 1983 bol podľa dennikN členom KSS (Komunistickej strany Slovenska), toto však popiera.

Najnovším škandálom je únik informácie, že Lajčák je bábkou finančného podvodníka Sorosa, ktorý bol opakovane trestne stíhaný a vinný za rôzne finančné podvody v rôzných štátoch. Toho podľa uniknutých e-mailov Hillary Clintonovej Soros nominoval na riešenie situácie na balkáne. Soros taktiež podporuje prezidentskú kampaň Hillary Clintonovej.

Je zaujímavé, že práve na Lajčákovi vidieť zmenu politickej orientácie, ak ide o vlastný prospech. Keď trebalo byť na strane Ruska kopal za Rusko. Keď vidí prospech v USA kope za USA.

Ako sa hovorí, oblečte si dresy, aby bolo jasné, kto za koho kope.
V roku 2014 počas majstrovstiev sveta v hokeji sa v športovom spravodajstve verejnoprávnej televízie RTVS - Góly-Body-Sekundy na obrazovkách objavila Lajčáková žena Jarmila Lajčáková-Hargášová v tričku nápadne pripomínajúcom americkú vlajku. Aj takto sa dá vyjadriť názor a náklonnosť. Avšak možno tým len podporila lásku manžela k USA.

Klincom na záver bola unikátna obhajoba Lajčáka: „Nechápem dôvod pobúrenia. Moja manželka nebola oblečená do americkej vlajky, ako to niektorí dezinterpretujú. Sú to normálne šaty, ktoré sú vo farbách slovenskej trikolóry - biela, modrá a červená, a týmto chcela vyjadriť podporu našim hokejovým reprezentantom,“ povedal manžel moderátorky Lajčák.

A teraz si položme otázku, či Lajčák nepácha trestný čin vlastizrady?
§ 311 Vlastizrada: Občan Slovenskej republiky, ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike, teroru, záškodníctva alebo sabotáže, potrestá sa odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.


http://www.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/08/miliardar-soros-si-objednal-hillary-clinton-exministra-lajcaka-upratovanie-balkane.html
http://www.cas.sk/clanok/353043/jarmila-lajcakova-hargasova-poburila-trickom-obhajoba-jej-manzela-je-naozaj-zarazajuca/
http://wertyzreport.cz/clanek/clintonova-soros-lajcak-albanie