Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Pokrytec Danko kritizuje Hrnčiara, že kandidoval za Most-Híd a on s nimi vytvoril vládu


Slovenská Národná Strana

0€

08/2016

Víkendová hádanka na tému "charakter rozhoduje": Pred pár rokmi bol pravou rukou Jána Slotu, nadávali spolu na Bugára a Maďarov, označovali Hrnčiara za zradcu národa a protestovali proti NATO. Dnes je predseda NR SR, Bugár je jeho pravá ruka a Hrnčiar jeho dôverný zástupca. Hlasoval za rozšírenie NATO a odmietol požiadavku, aby v parlamente hrala pred každou schôdzou slovenská hymna. Kto je to?

Dankové slová z roku 2012:
Urážku, ktorú si dovolil primátor Martina Hrnčiar postaviť sa na maďarskú kandidátku (Most-Híd). A klamstvami sa dostať ľuďom pod kožu. Verím, že zobudí ľudi na Turci, že posledný zradca Košút, ktorý tu bol a jeho následovnik teraz ten primátor Martina Hrnčiar, že budú jasným signálom toho, že sa musia Slováci prebudiť.

Slotové slová:Nikdy v živote by som nečakal, že spraví takúto špinavosť (Hrnčiar). Ja ho môžem označit len za špinavého gaunera. Gaunera a zradcu slovenského národa. O to viac, že ako primátor Martina, Martina, kde sa odohrávali všetky dôležité udalosti Slovenska spojené s obrodou Slovenského národa. To, čo spravil tento chrapúň tak to nemá rozmerov.

Je rok 2016 predseda "akože" národnej SNS vstúpil do vlády s maďarskou stranou Most-Híd. So stranou, ktorú opakovane v minulosti tvrdo kritizoval a taktiež každého, kto bol v tej strane. Obzvlášť zaujmú láskyplné pohľady a úsmevy, ktoré si Danko vymieňa s predsedom Most-Hídu Bélom Bugárom.

Smiley face


https://www.youtube.com/watch?v=5saseHzD3MU