Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Svadba bez ženícha


Obyčajní ľudia

09/2016

Poslankyňa Národnej rady SR za stranu OĽANO Silvia Petruchová sa po novom volá Silvia Shahzad. Vydala sa totiž za moslimského imigranta Yasira Shahzada pôvodom z Pakistanu, žijúceho v Nemecku. Zvláštnosťou je aj ich netradičná svadba, na ktorej sa samotný ženích nezúčastnil.

Jej manžel Yasir Shahzad pochádza z Pakistanu, ale už vyše 8 rokov žije v Európe a snaží sa získať azyl. Podľa slov poslankyne Silvie Shahzad sa zoznámili cez internet a ich virtuálny vzťah trval pred svadbou približne rok a pol. Občas ho poslankyňa navštívila v Nemecku. Yasir, ktorý v Nemecku pracuje ako “odborník na likvidáciu odpadu”, však podľa jej slov na Slovensku nikdy nebol.

Kontroverzná svadba slovenskej političky a moslimského imigranta vyvoláva viaceré otázniky. V Európe sa totiž množia viaceré prípady svadobných podvodov, keď moslimskí imigranti takto využívajú často naivné ženy na získanie azylu, alebo ukotvenia svojej pôsobnosti v Európe.


http://www.hlavnespravy.sk/poslankyna-petruchova-sa-vydala-za-moslimskeho-imigranta-ktory-bol-pocas-svadby-nepritomny/829070
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/podivna-svadba-politicky-zenich-svadbu-neprisiel-ona-aj-tak-vydala.html